Залізничні квитки на потяг №138Д ЧУГУЇВ - ГНІВАНЬ - PROIZD.UA

Інформація про потяг ЧУГУЇВ → ГНІВАНЬ

Потяг № 138Д

Переглянути зворотній напрямок
ГНІВАНЬ ЧУГУЇВ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 138Д

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ЧУГУЇВ21:12:0021:10:0000:-2:00206 км
ХАРКІВ-ПАС22:30:0022:05:0000:-25:00254 км
ЛЮБОТИН23:06:0023:04:0000:-2:00278 км
ПОЛТАВА КИЇВСЬКА01:22:0001:02:0000:-20:00408 км
РЕШЕТИЛІВКА01:53:0001:51:0000:-2:00438 км
ГОГОЛЕВЕ02:29:0002:27:0000:-2:00481 км
МИРГОРОД02:50:0002:45:0000:-5:00495 км
РОМОДАН03:17:0003:15:0000:-2:00521 км
ЛУБНИ03:47:0003:45:0000:-2:00551 км
ГРЕБІНКА04:21:0004:19:0000:-2:00593 км
ДАРНИЦЯ05:54:0005:52:0000:-2:00729 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ06:36:0006:14:0000:-22:00743 км
ФАСТІВ 107:45:0007:43:0000:-2:00807 км
КОЗЯТИН-109:03:0009:01:0000:-2:00900 км
ВІННИЦЯ10:02:0009:57:0000:-5:00964 км
ГНІВАНЬ10:23:0010:21:0000:-2:00989 км

Маршрут потяга 138Д

Характеристики потяга 138Д

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Ні
DIESEL
Потяг № 138Д відправляється з початкової станції ЧУГУЇВ о 21:12 і прибуває в кінцеву станцію ГНІВАНЬ о 10:21. Повний час потягу в дорозі - 07:44, за який він долає 989 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 16.