Залізничні квитки на потяг №136Ш БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ - ЧЕРНІВЦІ - PROIZD.UA

Інформація про потяг БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ → ЧЕРНІВЦІ

Потяг № 136Ш

Переглянути зворотній напрямок
ЧЕРНІВЦІ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 136Ш

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ14:21:0014:21:0000:00:000 км
БУГАЗ14:46:0014:41:0000:05:0019 км
КАРОЛІНО-БУГАЗ15:04:0014:59:0000:05:0030 км
АККАРЖА15:42:0015:40:0000:02:0054 км
ОДЕСА-ГОЛОВНА16:44:0016:22:0000:22:0085 км
РОЗДІЛЬНА 117:51:0017:49:0000:02:00158 км
ЗАТИШШЯ18:42:0018:40:0000:02:00218 км
ПОДІЛЬСЬК19:44:0019:29:0000:15:00273 км
КОДИМА20:36:0020:34:0000:02:00328 км
КРИЖОПІЛЬ21:10:0021:08:0000:02:00369 км
ВАПНЯРКА21:33:0021:31:0000:02:00391 км
ЖМЕРИНКА22:57:0022:37:0000:20:00472 км
ДЕРАЖНЯ23:59:0023:57:0000:02:00535 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ00:33:0000:28:0000:05:00571 км
ВОЛОЧИСЬК01:29:0001:27:0000:02:00633 км
ТЕРНОПІЛЬ02:26:0002:21:0000:05:00690 км
ЛЬВІВ04:48:0004:24:0000:24:00831 км
ХОДОРІВ06:01:0006:00:0000:01:00895 км
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК07:27:0007:17:0000:10:00972 км
КОРШІВ08:19:0008:17:0000:02:001012 км
КОЛОМИЯ08:43:0008:39:0000:04:001027 км
ЗАБОЛОТІВ09:03:0009:01:0000:02:001046 км
СНЯТИН09:23:0009:21:0000:02:001062 км
ЧЕРНІВЦІ10:02:0010:02:0000:00:001098 км

Маршрут потяга 136Ш

Характеристики потяга 136Ш

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 136Ш відправляється з початкової станції БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ о 14:21 і прибуває в кінцеву станцію ЧЕРНІВЦІ о 10:02. Повний час потягу в дорозі - 17:18, за який він долає 1098 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 24.