Залізничні квитки на потяг №136Л ЧЕРНІВЦІ - БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ - PROIZD.UA

Інформація про потяг ЧЕРНІВЦІ → БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ

Потяг № 136Л

Переглянути зворотній напрямок
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ЧЕРНІВЦІ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 136Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ЧЕРНІВЦІ15:37:0015:37:0000:00:000 км
СНЯТИН16:18:0016:16:0000:02:0036 км
ЗАБОЛОТІВ16:40:0016:38:0000:02:0052 км
КОЛОМИЯ17:06:0017:02:0000:04:0071 км
КОРШІВ17:28:0017:26:0000:02:0086 км
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК18:24:0018:13:0000:11:00126 км
ХОДОРІВ19:57:0019:47:0000:10:00203 км
ЛЬВІВ21:30:0021:10:0000:20:00267 км
ТЕРНОПІЛЬ23:57:0023:50:0000:07:00408 км
ВОЛОЧИСЬК00:59:0000:57:0000:02:00465 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ01:56:0001:52:0000:04:00527 км
ДЕРАЖНЯ02:27:0002:25:0000:02:00563 км
ЖМЕРИНКА03:44:0003:24:0000:20:00626 км
ВАПНЯРКА04:55:0004:53:0000:02:00707 км
КРИЖОПІЛЬ05:34:0005:32:0000:02:00729 км
КОДИМА06:07:0006:05:0000:02:00770 км
ПОДІЛЬСЬК07:22:0007:02:0000:20:00825 км
ЗАТИШШЯ08:13:0008:11:0000:02:00880 км
РОЗДІЛЬНА 108:59:0008:57:0000:02:00940 км
ОДЕСА-ГОЛОВНА10:37:0010:02:0000:35:001013 км
АККАРЖА11:21:0011:19:0000:02:001044 км
КАРОЛІНО-БУГАЗ11:52:0011:47:0000:05:001068 км
БУГАЗ12:15:0012:10:0000:05:001079 км
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ12:42:0012:42:0000:00:001098 км

Маршрут потяга 136Л

Характеристики потяга 136Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 136Л відправляється з початкової станції ЧЕРНІВЦІ о 15:37 і прибуває в кінцеву станцію БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ о 12:42. Повний час потягу в дорозі - 00:49, за який він долає 1098 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 24.