Залізничні квитки на потяг №134Ш МИКОЛАЇВ ПАС - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - PROIZD.UA

Інформація про потяг МИКОЛАЇВ ПАС → ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Потяг № 134Ш

Переглянути зворотній напрямок
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК МИКОЛАЇВ ПАС
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 134Ш

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
МИКОЛАЇВ ПАС11:33:0011:33:0000:00:000 км
ХЕРСОН12:37:0012:27:0000:10:0055 км
СНІГУРІВКА13:24:0013:22:0000:02:00104 км
БІЛА КРИНИЦЯ14:29:0014:27:0000:02:00154 км
ВИСОКОПІЛЛЯ15:09:0015:02:0000:07:00186 км
АПОСТОЛОВЕ16:07:0015:45:0000:22:00210 км
КРИВИЙ РІГ-ГОЛОВНИЙ16:58:0016:47:0000:11:00249 км
ДОЛИНСЬКА19:00:0018:53:0000:07:00318 км
ІМ.Т.ШЕВЧЕНКА21:55:0021:35:0000:20:00481 км
МИРОНІВКА23:25:0023:22:0000:03:00590 км
БІЛА ЦЕРКВА00:22:0000:20:0000:02:00659 км
КОЗЯТИН-102:25:0002:09:0000:16:00783 км
ВІННИЦЯ03:27:0003:22:0000:05:00847 км
ЖМЕРИНКА04:34:0004:12:0000:22:00894 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ06:09:0006:05:0000:04:00993 км
ТЕРНОПІЛЬ08:02:0007:57:0000:05:001112 км
ЛЬВІВ10:22:0010:02:0000:20:001253 км
ХОДОРІВ11:40:0011:38:0000:02:001317 км
ГАЛИЧ12:25:0012:23:0000:02:001365 км
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК12:55:0012:55:0000:00:001394 км

Маршрут потяга 134Ш

Характеристики потяга 134Ш

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 134Ш відправляється з початкової станції МИКОЛАЇВ ПАС о 11:33 і прибуває в кінцеву станцію ІВАНО-ФРАНКІВСЬК о 12:55. Повний час потягу в дорозі - 02:00, за який він долає 1394 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 20.