Залізничні квитки на потяг №134Ш БЕРЕЗНЕГУВАТЕ - ЛЬВІВ - PROIZD.UA

Інформація про потяг БЕРЕЗНЕГУВАТЕ → ЛЬВІВ

Потяг № 134Ш

Переглянути зворотній напрямок
ЛЬВІВ БЕРЕЗНЕГУВАТЕ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 134Ш

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
БЕРЕЗНЕГУВАТЕ14:14:0014:12:0000:02:00134 км
БІЛА КРИНИЦЯ14:37:0014:35:0000:02:00154 км
ВИСОКОПІЛЛЯ15:15:0015:13:0000:02:00186 км
АПОСТОЛОВЕ16:07:0015:45:0000:22:00210 км
КРИВИЙ РІГ-ГОЛОВНИЙ16:58:0016:47:0000:11:00249 км
ДОЛИНСЬКА19:00:0018:53:0000:07:00318 км
ІМ.Т.ШЕВЧЕНКА22:07:0021:52:0000:15:00481 км
МИРОНІВКА23:32:0023:31:0000:01:00590 км
БІЛА ЦЕРКВА00:21:0000:19:0000:02:00659 км
КОЗЯТИН-102:22:0002:02:0000:20:00783 км
ВІННИЦЯ03:22:0003:17:0000:05:00847 км
ЖМЕРИНКА04:34:0004:09:0000:25:00894 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ06:09:0006:05:0000:04:00993 км
ТЕРНОПІЛЬ08:02:0007:57:0000:05:001112 км
ЛЬВІВ10:22:0010:02:0000:20:001253 км

Маршрут потяга 134Ш

Характеристики потяга 134Ш

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 134Ш відправляється з початкової станції БЕРЕЗНЕГУВАТЕ о 14:14 і прибуває в кінцеву станцію ЛЬВІВ о 10:02. Повний час потягу в дорозі - 03:23, за який він долає 1253 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 15.