Залізничні квитки на потяг №133Л ЛЬВІВ - БЕРЕЗНЕГУВАТЕ - PROIZD.UA

Інформація про потяг ЛЬВІВ → БЕРЕЗНЕГУВАТЕ

Потяг № 133Л

Переглянути зворотній напрямок
БЕРЕЗНЕГУВАТЕ ЛЬВІВ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 133Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ЛЬВІВ18:20:0017:39:0000:41:00141 км
ТЕРНОПІЛЬ21:05:0020:59:0000:06:00282 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ23:07:0023:02:0000:05:00401 км
ЖМЕРИНКА00:53:0000:33:0000:20:00500 км
ВІННИЦЯ01:43:0001:38:0000:05:00547 км
КОЗЯТИН-102:56:0002:34:0000:22:00611 км
БІЛА ЦЕРКВА04:37:0004:35:0000:02:00735 км
МИРОНІВКА05:30:0005:28:0000:02:00804 км
ІМ.Т.ШЕВЧЕНКА07:05:0006:50:0000:15:00913 км
ДОЛИНСЬКА09:35:0009:32:0000:03:001076 км
КРИВИЙ РІГ-ГОЛОВНИЙ11:23:0011:18:0000:05:001145 км
АПОСТОЛОВЕ12:26:0012:04:0000:22:001184 км
ВИСОКОПІЛЛЯ12:56:0012:54:0000:02:001208 км
БІЛА КРИНИЦЯ13:25:0013:23:0000:02:001240 км
БЕРЕЗНЕГУВАТЕ13:51:0013:49:0000:02:001260 км

Маршрут потяга 133Л

Характеристики потяга 133Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 133Л відправляється з початкової станції ЛЬВІВ о 18:20 і прибуває в кінцеву станцію БЕРЕЗНЕГУВАТЕ о 13:49. Повний час потягу в дорозі - 00:41, за який він долає 1260 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 15.