Залізничні квитки на потяг №133Л ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - МИКОЛАЇВ ПАС - PROIZD.UA

Інформація про потяг ІВАНО-ФРАНКІВСЬК → МИКОЛАЇВ ПАС

Потяг № 133Л

Переглянути зворотній напрямок
МИКОЛАЇВ ПАС ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 133Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК15:42:0015:42:0000:00:000 км
ГАЛИЧ16:17:0016:15:0000:02:0029 км
ХОДОРІВ17:08:0017:06:0000:02:0077 км
ЛЬВІВ18:54:0018:17:0000:37:00141 км
ТЕРНОПІЛЬ21:12:0021:07:0000:05:00282 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ23:07:0023:02:0000:05:00401 км
ЖМЕРИНКА00:53:0000:33:0000:20:00500 км
ВІННИЦЯ01:43:0001:38:0000:05:00547 км
КОЗЯТИН-102:51:0002:36:0000:15:00611 км
БІЛА ЦЕРКВА04:32:0004:30:0000:02:00735 км
МИРОНІВКА05:27:0005:25:0000:02:00804 км
ІМ.Т.ШЕВЧЕНКА07:02:0006:47:0000:15:00913 км
ДОЛИНСЬКА09:35:0009:32:0000:03:001076 км
КРИВИЙ РІГ-ГОЛОВНИЙ11:23:0011:18:0000:05:001145 км
АПОСТОЛОВЕ12:26:0012:04:0000:22:001184 км
ВИСОКОПІЛЛЯ12:55:0012:53:0000:02:001208 км
БІЛА КРИНИЦЯ13:24:0013:22:0000:02:001240 км
СНІГУРІВКА14:23:0014:21:0000:02:001290 км
ХЕРСОН15:18:0015:08:0000:10:001339 км
МИКОЛАЇВ ПАС16:23:0016:23:0000:00:001394 км

Маршрут потяга 133Л

Характеристики потяга 133Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 133Л відправляється з початкової станції ІВАНО-ФРАНКІВСЬК о 15:42 і прибуває в кінцеву станцію МИКОЛАЇВ ПАС о 16:23. Повний час потягу в дорозі - 20:14, за який він долає 1394 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 20.