Залізничні квитки на потяг №132Л ЛЬВІВ - ХАРКІВ-ПАС - PROIZD.UA

Інформація про потяг ЛЬВІВ → ХАРКІВ-ПАС

Потяг № 132Л

Переглянути зворотній напрямок
ХАРКІВ-ПАС ЛЬВІВ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 132Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ЛЬВІВ17:15:0017:15:0000:00:000 км
ПІДЗАМЧЕ17:28:0017:26:0000:02:007 км
КРАСНЕ18:02:0018:00:0000:02:0051 км
БРОДИ18:34:0018:32:0000:02:0093 км
РАДИВИЛІВ18:46:0018:44:0000:02:00103 км
ДУБНО19:21:0019:19:0000:02:00152 км
ЗДОЛБУНІВ20:35:0020:02:0000:33:00195 км
ОСТРОГ21:02:0021:00:0000:02:00216 км
КРИВИН21:22:0021:20:0000:02:00233 км
СЛАВУТА 121:38:0021:36:0000:02:00248 км
ШЕПЕТІВКА22:20:0022:01:0000:19:00268 км
РАДУЛИН22:54:0022:49:0000:05:00300 км
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ 123:26:0023:24:0000:02:00331 км
ЯБЛУНЕЦЬ00:06:0000:02:0000:04:00373 км
КОРОСТЕНЬ01:20:0001:18:0000:02:00419 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ04:01:0003:41:0000:20:00575 км
ЯГОТИН05:23:0005:21:0000:02:00678 км
ГРЕБІНКА06:13:0006:00:0000:13:00725 км
ЛУБНИ07:05:0007:03:0000:02:00767 км
РОМОДАН07:38:0007:36:0000:02:00797 км
МИРГОРОД08:06:0008:04:0000:02:00823 км
ГОГОЛЕВЕ08:52:0008:50:0000:02:00837 км
ЯРЕСЬКИ09:18:0009:05:0000:13:00850 км
САГАЙДАК09:34:0009:32:0000:02:00862 км
РЕШЕТИЛІВКА09:52:0009:50:0000:02:00880 км
ПОЛТАВА КИЇВСЬКА10:50:0010:24:0000:26:00910 км
КОЛОМАК11:59:0011:57:0000:02:00982 км
ЛЮБОТИН13:43:0012:50:0000:53:001040 км
ХАРКІВ-ПАС14:16:0014:16:0000:00:001064 км

Маршрут потяга 132Л

Характеристики потяга 132Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 132Л відправляється з початкової станції ЛЬВІВ о 17:15 і прибуває в кінцеву станцію ХАРКІВ-ПАС о 14:16. Повний час потягу в дорозі - 10:15, за який він долає 1064 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 29.