Залізничні квитки на потяг №126К КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - КОСТЯНТИНІВКА - PROIZD.UA

Інформація про потяг КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ → КОСТЯНТИНІВКА

Потяг № 126К

Переглянути зворотній напрямок
КОСТЯНТИНІВКА КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 126К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ20:26:0020:26:0000:00:000 км
ДАРНИЦЯ20:48:0020:46:0000:02:0014 км
БОРИСПІЛЬ21:10:0021:08:0000:02:0039 км
ГРЕБІНКА22:38:0022:35:0000:03:00150 км
ЛУБНИ23:21:0023:19:0000:02:00192 км
РОМОДАН23:56:0023:54:0000:02:00222 км
МИРГОРОД00:31:0000:21:0000:10:00248 км
ГОГОЛЕВЕ00:57:0000:55:0000:02:00262 км
ЯРЕСЬКИ01:13:0001:11:0000:02:00275 км
ПОЛТАВА КИЇВСЬКА02:10:0002:05:0000:05:00335 км
ПОЛТАВА-ПІВДЕННА02:38:0002:35:0000:03:00353 км
СЕЛЕЩИНА03:04:0003:02:0000:02:00376 км
КАРЛІВКА03:27:0003:25:0000:02:00400 км
КРАСНОГРАД04:04:0004:02:0000:02:00434 км
КЕГИЧІВКА04:31:0004:29:0000:02:00461 км
САХНОВЩИНА04:53:0004:51:0000:02:00481 км
ОРІЛЬКА05:16:0005:15:0000:01:00504 км
ЛОЗОВА06:08:0005:42:0000:26:00530 км
БАРВІНКОВЕ06:56:0006:54:0000:02:00593 км
СЛОВ'ЯНСЬК07:39:0007:32:0000:07:00635 км
КРАМАТОРСЬК07:59:0007:52:0000:07:00649 км
ДРУЖКІВКА08:12:0008:09:0000:03:00660 км
КОСТЯНТИНІВКА08:35:0008:35:0000:00:00679 км

Маршрут потяга 126К

Характеристики потяга 126К

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 126К відправляється з початкової станції КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 20:26 і прибуває в кінцеву станцію КОСТЯНТИНІВКА о 08:35. Повний час потягу в дорозі - 12:09, за який він долає 679 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 23.