Залізничні квитки на потяг №124О КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - КОСТЯНТИНІВКА - PROIZD.UA

Інформація про потяг КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ → КОСТЯНТИНІВКА

Потяг № 124О

Переглянути зворотній напрямок
КОСТЯНТИНІВКА КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 124О

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ21:18:0021:18:0000:00:000 км
ДАРНИЦЯ21:39:0021:37:0000:02:0014 км
НІЖИН22:58:0022:56:0000:02:00126 км
БАХМАЧ-ПАСАЖИРСЬКИЙ23:51:0023:49:0000:02:00196 км
КОНОТОП00:19:0000:14:0000:05:00221 км
ПУТИВЛЬ01:07:0001:02:0000:05:00268 км
ВОРОЖБА02:04:0001:42:0000:22:00296 км
СУМИ03:13:0002:54:0000:19:00350 км
СМОРОДИНЕ04:15:0004:12:0000:03:00409 км
ЛЮБОТИН06:21:0006:11:0000:10:00521 км
ХАРКІВ-ПАС07:17:0006:51:0000:26:00545 км
ЗМІЇВ08:00:0007:58:0000:02:00583 км
БАЛАКЛІЯ08:41:0008:39:0000:02:00629 км
ІЗЮМ09:27:0009:25:0000:02:00681 км
СВЯТОГІРСЬК09:51:0009:49:0000:02:00706 км
ЛИМАН10:26:0010:23:0000:03:00730 км
СЛОВ'ЯНСЬКИЙ КУРОРТ10:52:0010:45:0000:07:00748 км
КРАМАТОРСЬК11:19:0011:14:0000:05:00767 км
ДРУЖКІВКА11:32:0011:29:0000:03:00778 км
КОСТЯНТИНІВКА11:55:0011:55:0000:00:00797 км

Маршрут потяга 124О

Характеристики потяга 124О

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 124О відправляється з початкової станції КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 21:18 і прибуває в кінцеву станцію КОСТЯНТИНІВКА о 11:55. Повний час потягу в дорозі - 02:35, за який він долає 797 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 20.