Залізничні квитки на потяг №120Л ЛЬВІВ - ЗАПОРІЖЖЯ 1 - PROIZD.UA

Інформація про потяг ЛЬВІВ → ЗАПОРІЖЖЯ 1

Потяг № 120Л

Переглянути зворотній напрямок
ЗАПОРІЖЖЯ 1 ЛЬВІВ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 120Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ЛЬВІВ14:05:0014:05:0000:00:000 км
КРАСНЕ14:50:0014:48:0000:02:0051 км
ЗЛОЧІВ15:14:0015:12:0000:02:0077 км
ТЕРНОПІЛЬ16:23:0016:11:0000:12:00141 км
ПІДВОЛОЧИСЬК17:15:0017:13:0000:02:00192 км
ВОЛОЧИСЬК17:26:0017:24:0000:02:00198 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ18:26:0018:20:0000:06:00260 км
ДЕРАЖНЯ18:59:0018:57:0000:02:00296 км
КОМАРІВЦІ19:18:0019:16:0000:02:00318 км
ЖМЕРИНКА20:18:0019:58:0000:20:00359 км
ВАПНЯРКА21:35:0021:33:0000:02:00440 км
СЛОБІДКА23:10:0022:50:0000:20:00532 км
БАЛТА23:48:0023:46:0000:02:00556 км
ЛЮБАШІВКА00:33:0000:31:0000:02:00611 км
ВРАДІЇВКА00:54:0000:52:0000:02:00637 км
ПЕРВОМАЙСЬК-НА-БУЗІ01:29:0001:27:0000:02:00674 км
ПОМІЧНА02:37:0002:35:0000:02:00738 км
НОВОУКРАЇНКА02:57:0002:55:0000:02:00756 км
ПЛЕТЕНИЙ ТАШЛИК03:20:0003:18:0000:02:00778 км
КРОПИВНИЦЬКИЙ03:59:0003:56:0000:03:00823 км
ЧОРНОЛІСЬКА04:38:0004:36:0000:02:00862 км
ЗНАМ'ЯНКА ПАСАЖИРСЬКА05:23:0004:54:0000:29:00877 км
КОРИСТІВКА05:55:0005:53:0000:02:00912 км
ОЛЕКСАНДРІЯ06:08:0006:06:0000:02:00922 км
РОКУВАТА08:44:0008:40:0000:04:001037 км
КРИВИЙ РІГ-ГОЛОВНИЙ10:17:0009:23:0000:54:001059 км
АПОСТОЛОВЕ11:00:0010:55:0000:05:001098 км
ЧОРТОМЛИК11:57:0011:52:0000:05:001136 км
НІКОПОЛЬ12:41:0012:26:0000:15:001157 км
МАРГАНЕЦЬ13:11:0013:06:0000:05:001177 км
МИРОВА13:39:0013:33:0000:06:001194 км
ДНІПРОБУД 214:20:0014:18:0000:02:001223 км
ЗАПОРІЖЖЯ 114:52:0014:52:0000:00:001244 км

Маршрут потяга 120Л

Характеристики потяга 120Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 120Л відправляється з початкової станції ЛЬВІВ о 14:05 і прибуває в кінцеву станцію ЗАПОРІЖЖЯ 1 о 14:52. Повний час потягу в дорозі - 14:57, за який він долає 1244 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 33.