Залізничні квитки на потяг №120Л КОДИМА - КРОПИВНИЦЬКИЙ - PROIZD.UA

Інформація про потяг КОДИМА → КРОПИВНИЦЬКИЙ

Потяг № 120Л

Переглянути зворотній напрямок
КРОПИВНИЦЬКИЙ КОДИМА
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 120Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КОДИМА22:19:0022:17:0000:-2:00503 км
СЛОБІДКА23:10:0022:50:0000:-20:00532 км
БАЛТА23:48:0023:46:0000:-2:00556 км
ЛЮБАШІВКА00:33:0000:31:0000:-2:00611 км
ВРАДІЇВКА00:54:0000:52:0000:-2:00637 км
ПЕРВОМАЙСЬК-НА-БУЗІ01:29:0001:27:0000:-2:00674 км
ПІДГОРОДНА01:48:0001:46:0000:-2:00689 км
ПОМІЧНА02:37:0002:35:0000:-2:00738 км
НОВОУКРАЇНКА02:57:0002:55:0000:-2:00756 км
ПЛЕТЕНИЙ ТАШЛИК03:20:0003:18:0000:-2:00778 км
КРОПИВНИЦЬКИЙ03:59:0003:56:0000:-3:00823 км

Маршрут потяга 120Л

Характеристики потяга 120Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 120Л відправляється з початкової станції КОДИМА о 22:19 і прибуває в кінцеву станцію КРОПИВНИЦЬКИЙ о 03:56. Повний час потягу в дорозі - 25:06, за який він долає 823 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 11.