Залізничні квитки на потяг №117К КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - ЧЕРНІВЦІ - PROIZD.UA

Інформація про потяг КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ → ЧЕРНІВЦІ

Потяг № 117К

Переглянути зворотній напрямок
ЧЕРНІВЦІ КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 117К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ20:05:0020:05:0000:00:000 км
ФАСТІВ 121:00:0020:58:0000:02:0064 км
КОЗЯТИН-122:08:0022:06:0000:02:00157 км
КАЛИНІВКА 122:44:0022:42:0000:02:00198 км
ВІННИЦЯ23:03:0023:01:0000:02:00221 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ00:51:0000:48:0000:03:00367 км
ГРЕЧАНИ01:16:0001:01:0000:15:00374 км
ДУНАЇВЦІ02:35:0002:33:0000:02:00432 км
КАМ`ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ03:32:0003:27:0000:05:00480 км
ЛАРГА05:04:0004:44:0000:20:00520 км
НОВОСЕЛИЦЯ06:44:0006:42:0000:02:00588 км
ЧЕРНІВЦІ07:30:0007:30:0000:00:00624 км

Маршрут потяга 117К

Характеристики потяга 117К

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 117К відправляється з початкової станції КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 20:05 і прибуває в кінцеву станцію ЧЕРНІВЦІ о 07:30. Повний час потягу в дорозі - 26:56, за який він долає 624 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 12.