Залізничні квитки на потяг №112Л ЛЬВІВ - ХАРКІВ-ПАС - PROIZD.UA

Інформація про потяг ЛЬВІВ → ХАРКІВ-ПАС

Потяг № 112Л

Переглянути зворотній напрямок
ХАРКІВ-ПАС ЛЬВІВ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 112Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ЛЬВІВ17:40:0017:40:0000:00:000 км
ПІДЗАМЧЕ17:53:0017:51:0000:02:007 км
КРАСНЕ18:27:0018:25:0000:02:0051 км
ЗЛОЧІВ18:51:0018:49:0000:02:0077 км
ТЕРНОПІЛЬ19:52:0019:46:0000:06:00141 км
ПІДВОЛОЧИСЬК20:44:0020:42:0000:02:00192 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ21:58:0021:52:0000:06:00260 км
ЖМЕРИНКА23:47:0023:27:0000:20:00359 км
ВІННИЦЯ00:38:0000:33:0000:05:00406 км
КАЛИНІВКА 100:58:0000:56:0000:02:00429 км
КОЗЯТИН-101:36:0001:34:0000:02:00470 км
ФАСТІВ 102:50:0002:48:0000:02:00563 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ04:01:0003:41:0000:20:00627 км
ЯГОТИН05:23:0005:21:0000:02:00730 км
ГРЕБІНКА06:13:0006:00:0000:13:00777 км
ЛУБНИ07:05:0007:03:0000:02:00819 км
РОМОДАН07:38:0007:36:0000:02:00849 км
МИРГОРОД08:06:0008:04:0000:02:00875 км
ГОГОЛЕВЕ08:52:0008:50:0000:02:00889 км
ЯРЕСЬКИ09:18:0009:05:0000:13:00902 км
САГАЙДАК09:34:0009:32:0000:02:00914 км
РЕШЕТИЛІВКА09:52:0009:50:0000:02:00932 км
ПОЛТАВА КИЇВСЬКА10:50:0010:24:0000:26:00962 км
КОЛОМАК11:59:0011:57:0000:02:001034 км
ЛЮБОТИН12:55:0012:50:0000:05:001092 км
ХАРКІВ-ПАС13:32:0013:32:0000:00:001116 км

Маршрут потяга 112Л

Характеристики потяга 112Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 112Л відправляється з початкової станції ЛЬВІВ о 17:40 і прибуває в кінцеву станцію ХАРКІВ-ПАС о 13:32. Повний час потягу в дорозі - 10:01, за який він долає 1116 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 26.