Залізничні квитки на потяг №111О ХАРКІВ-ПАС - ВОЛОЧИСЬК - PROIZD.UA

Інформація про потяг ХАРКІВ-ПАС → ВОЛОЧИСЬК

Потяг № 111О

Переглянути зворотній напрямок
ВОЛОЧИСЬК ХАРКІВ-ПАС
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 111О

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ХАРКІВ-ПАС20:09:0020:09:0000:00:000 км
ЛЮБОТИН20:48:0020:46:0000:-2:0024 км
КОЛОМАК21:49:0021:47:0000:-2:0082 км
ПОЛТАВА КИЇВСЬКА23:17:0022:57:0000:-20:00154 км
РЕШЕТИЛІВКА23:48:0023:46:0000:-2:00184 км
ЯРЕСЬКИ00:16:0000:14:0000:-2:00214 км
ГОГОЛЕВЕ00:50:0000:32:0000:-18:00227 км
МИРГОРОД01:12:0001:10:0000:-2:00241 км
РОМОДАН01:38:0001:36:0000:-2:00267 км
ЛУБНИ02:10:0002:08:0000:-2:00297 км
ГРЕБІНКА02:46:0002:43:0000:-3:00339 км
ЯГОТИН03:24:0003:22:0000:-2:00386 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ05:15:0004:38:0000:-37:00489 км
ФАСТІВ 106:24:0006:10:0000:-14:00553 км
КОЗЯТИН-107:39:0007:37:0000:-2:00646 км
КАЛИНІВКА 108:22:0008:20:0000:-2:00687 км
ВІННИЦЯ09:19:0008:48:0000:-31:00710 км
ЖМЕРИНКА10:43:0010:07:0000:-36:00757 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ12:18:0012:12:0000:-6:00856 км
ВОЛОЧИСЬК13:19:0013:17:0000:-2:00918 км

Маршрут потяга 111О

Характеристики потяга 111О

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 111О відправляється з початкової станції ХАРКІВ-ПАС о 20:09 і прибуває в кінцеву станцію ВОЛОЧИСЬК о 13:17. Повний час потягу в дорозі - 30:57, за який він долає 918 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 20.