Залізничні квитки на потяг №110Л ЛЬВІВ - ХЕРСОН - PROIZD.UA

Інформація про потяг ЛЬВІВ → ХЕРСОН

Потяг № 110Л

Переглянути зворотній напрямок
ХЕРСОН ЛЬВІВ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 110Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ЛЬВІВ15:45:0015:45:0000:00:000 км
КРАСНЕ16:48:0016:30:0000:18:0051 км
ЗЛОЧІВ17:14:0017:12:0000:02:0077 км
ТЕРНОПІЛЬ18:17:0018:10:0000:07:00141 км
ПІДВОЛОЧИСЬК19:09:0019:07:0000:02:00192 км
ВОЛОЧИСЬК19:20:0019:18:0000:02:00198 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ20:19:0020:14:0000:05:00260 км
ДЕРАЖНЯ20:50:0020:48:0000:02:00296 км
ЖМЕРИНКА22:09:0021:49:0000:20:00359 км
ВІННИЦЯ23:00:0022:55:0000:05:00406 км
КОЗЯТИН-123:54:0023:52:0000:02:00470 км
БІЛА ЦЕРКВА01:36:0001:34:0000:02:00594 км
МИРОНІВКА02:31:0002:29:0000:02:00663 км
КОРСУНЬ03:01:0002:59:0000:02:00700 км
ГОРОДИЩЕ03:22:0003:20:0000:02:00723 км
ІМ.Т.ШЕВЧЕНКА04:23:0004:05:0000:18:00772 км
ФУНДУКЛІЇВКА04:58:0004:56:0000:02:00811 км
ЧОРНОЛІСЬКА05:29:0005:27:0000:02:00849 км
КУЦІВКА06:24:0006:22:0000:02:00912 км
ДОЛИНСЬКА07:05:0006:45:0000:20:00935 км
КАЗАНКА07:39:0007:34:0000:05:00961 км
НОВИЙ БУГ08:06:0008:04:0000:02:00987 км
ЯВКИНЕ08:42:0008:40:0000:02:001029 км
МИКОЛАЇВ ПАС09:36:0009:26:0000:10:001083 км
ХЕРСОН10:34:0010:34:0000:00:001138 км

Маршрут потяга 110Л

Характеристики потяга 110Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 110Л відправляється з початкової станції ЛЬВІВ о 15:45 і прибуває в кінцеву станцію ХЕРСОН о 10:34. Повний час потягу в дорозі - 02:21, за який він долає 1138 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 25.