Залізничні квитки на потяг №108Ш ОДЕСА-ГОЛОВНА - УЖГОРОД - PROIZD.UA

Інформація про потяг ОДЕСА-ГОЛОВНА → УЖГОРОД

Потяг № 108Ш

Переглянути зворотній напрямок
УЖГОРОД ОДЕСА-ГОЛОВНА
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 108Ш

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ОДЕСА-ГОЛОВНА21:17:0021:17:0000:00:000 км
ОДЕСА-ЗАСТАВА 121:32:0021:30:0000:02:0010 км
РОЗДІЛЬНА 122:27:0022:25:0000:02:0073 км
ПОДІЛЬСЬК00:23:0000:03:0000:20:00188 км
КОДИМА01:38:0001:36:0000:02:00243 км
КРИЖОПІЛЬ02:11:0002:09:0000:02:00284 км
ВАПНЯРКА02:36:0002:34:0000:02:00306 км
ЖМЕРИНКА04:06:0003:40:0000:26:00387 км
ДЕРАЖНЯ05:08:0005:06:0000:02:00450 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ05:47:0005:38:0000:09:00486 км
ВОЛОЧИСЬК06:43:0006:41:0000:02:00548 км
ТЕРНОПІЛЬ07:40:0007:36:0000:04:00605 км
ЛЬВІВ10:10:0009:44:0000:26:00746 км
СТРИЙ11:15:0011:13:0000:02:00821 км
СКОЛЕ11:47:0011:45:0000:02:00859 км
СЛАВСЬКЕ12:20:0012:17:0000:03:00885 км
ЛАВОЧНЕ12:43:0012:34:0000:09:00893 км
ВОЛОВЕЦЬ13:31:0013:21:0000:10:00916 км
СВАЛЯВА14:06:0014:03:0000:03:00944 км
КАРПАТИ14:17:0014:16:0000:01:00954 км
МУКАЧЕВЕ14:38:0014:33:0000:05:00971 км
БАТЬОВО15:09:0015:07:0000:02:00996 км
УЖГОРОД15:57:0015:57:0000:00:001034 км

Маршрут потяга 108Ш

Характеристики потяга 108Ш

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 108Ш відправляється з початкової станції ОДЕСА-ГОЛОВНА о 21:17 і прибуває в кінцеву станцію УЖГОРОД о 15:57. Повний час потягу в дорозі - 10:10, за який він долає 1034 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 23.