Залізничні квитки на потяг №107Л УЖГОРОД - ОДЕСА-ГОЛОВНА - PROIZD.UA

Інформація про потяг УЖГОРОД → ОДЕСА-ГОЛОВНА

Потяг № 107Л

Переглянути зворотній напрямок
ОДЕСА-ГОЛОВНА УЖГОРОД
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 107Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
УЖГОРОД20:15:0020:15:0000:00:000 км
БАТЬОВО21:08:0021:06:0000:02:0038 км
МУКАЧЕВЕ21:49:0021:44:0000:05:0063 км
КАРПАТИ22:07:0022:06:0000:01:0080 км
СВАЛЯВА22:19:0022:17:0000:02:0090 км
ВОЛОВЕЦЬ22:59:0022:51:0000:08:00118 км
ЛАВОЧНЕ23:42:0023:33:0000:09:00141 км
СЛАВСЬКЕ23:57:0023:55:0000:02:00149 км
СКОЛЕ00:27:0000:25:0000:02:00175 км
СТРИЙ01:02:0001:00:0000:02:00213 км
ЛЬВІВ02:30:0002:05:0000:25:00288 км
ТЕРНОПІЛЬ04:32:0004:27:0000:05:00429 км
ВОЛОЧИСЬК05:33:0005:31:0000:02:00486 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ06:35:0006:30:0000:05:00548 км
ДЕРАЖНЯ07:07:0007:05:0000:02:00584 км
ЖМЕРИНКА08:26:0008:05:0000:21:00647 км
ВАПНЯРКА09:37:0009:35:0000:02:00728 км
КРИЖОПІЛЬ09:56:0009:54:0000:02:00750 км
КОДИМА10:29:0010:27:0000:02:00791 км
ПОДІЛЬСЬК11:44:0011:24:0000:20:00846 км
РОЗДІЛЬНА 113:17:0013:15:0000:02:00961 км
ОДЕСА-ЗАСТАВА 114:22:0014:20:0000:02:001024 км
ОДЕСА-ГОЛОВНА14:38:0014:38:0000:00:001034 км

Маршрут потяга 107Л

Характеристики потяга 107Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 107Л відправляється з початкової станції УЖГОРОД о 20:15 і прибуває в кінцеву станцію ОДЕСА-ГОЛОВНА о 14:38. Повний час потягу в дорозі - 16:49, за який він долає 1034 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 23.