Залізничні квитки на потяг №097К КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - КОВЕЛЬ - PROIZD.UA

Інформація про потяг КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ → КОВЕЛЬ

Потяг № 097К

Переглянути зворотній напрямок
КОВЕЛЬ КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 097К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ21:23:0021:23:0000:00:000 км
СВЯТОШИН21:43:0021:41:0000:02:0013 км
КОРОСТЕНЬ23:22:0023:20:0000:02:00157 км
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ 100:35:0000:33:0000:02:00245 км
ШЕПЕТІВКА01:28:0001:26:0000:02:00308 км
СЛАВУТА 101:53:0001:51:0000:02:00328 км
КРИВИН02:29:0002:06:0000:23:00343 км
ОСТРОГ02:49:0002:47:0000:02:00360 км
ЗДОЛБУНІВ03:28:0003:13:0000:15:00381 км
РІВНЕ03:48:0003:43:0000:05:00393 км
КЛЕВАНЬ04:14:0004:12:0000:02:00416 км
КІВЕРЦІ04:50:0004:48:0000:02:00458 км
ЛУЦЬК05:32:0005:07:0000:25:00471 км
КІВЕРЦІ06:12:0005:49:0000:23:00484 км
РОЖИЩЕ06:32:0006:28:0000:04:00502 км
ГОЛОБИ07:00:0006:58:0000:02:00529 км
КОВЕЛЬ07:32:0007:32:0000:00:00555 км

Маршрут потяга 097К

Характеристики потяга 097К

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 097К відправляється з початкової станції КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 21:23 і прибуває в кінцеву станцію КОВЕЛЬ о 07:32. Повний час потягу в дорозі - 06:00, за який він долає 555 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 17.