Залізничні квитки на потяг №096Л ЛЬВІВ - ЧЕРКАСИ - PROIZD.UA

Інформація про потяг ЛЬВІВ → ЧЕРКАСИ

Потяг № 096Л

Переглянути зворотній напрямок
ЧЕРКАСИ ЛЬВІВ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 096Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ЛЬВІВ12:53:0012:53:0000:00:000 км
ПІДЗАМЧЕ13:06:0013:04:0000:02:007 км
КРАСНЕ13:42:0013:40:0000:02:0051 км
ЗЛОЧІВ14:06:0014:04:0000:02:0077 км
ТЕРНОПІЛЬ15:07:0015:02:0000:05:00141 км
ПІДВОЛОЧИСЬК15:58:0015:56:0000:02:00192 км
ВОЛОЧИСЬК16:08:0016:06:0000:02:00198 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ17:11:0017:01:0000:10:00260 км
ДЕРАЖНЯ17:44:0017:42:0000:02:00296 км
ЖМЕРИНКА19:10:0018:45:0000:25:00359 км
ЯРОШЕНКА19:52:0019:34:0000:18:00379 км
ВАПНЯРКА21:01:0020:41:0000:20:00440 км
КИРНАСІВКА21:25:0021:23:0000:02:00462 км
ДЕМКІВКА21:37:0021:35:0000:02:00469 км
ЛАДИЖИН22:02:0021:52:0000:10:00484 км
ГУБНИК22:23:0022:21:0000:02:00499 км
ЗЯТКІВЦІ22:39:0022:37:0000:02:00513 км
КУБЛИЧ22:58:0022:56:0000:02:00529 км
РОЗКОШІВКА23:13:0023:12:0000:01:00545 км
ХРИСТИНІВКА23:49:0023:29:0000:20:00561 км
ПОТАШ00:27:0000:19:0000:08:00593 км
ТАЛЬНЕ01:05:0001:02:0000:03:00625 км
ЗВЕНИГОРОДКА01:42:0001:39:0000:03:00654 км
БОГАЧЕВЕ01:55:0001:52:0000:03:00661 км
ШПОЛА02:27:0002:24:0000:03:00688 км
ІМ.Т.ШЕВЧЕНКА03:39:0003:19:0000:20:00742 км
ЧЕРКАСИ04:16:0004:16:0000:00:00772 км

Маршрут потяга 096Л

Характеристики потяга 096Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 096Л відправляється з початкової станції ЛЬВІВ о 12:53 і прибуває в кінцеву станцію ЧЕРКАСИ о 04:16. Повний час потягу в дорозі - 02:50, за який він долає 772 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 27.