Залізничні квитки на потяг №094Ш ОДЕСА-ГОЛОВНА - МИНСК-ПАССАЖИРСКИЙ - PROIZD.UA

Інформація про потяг ОДЕСА-ГОЛОВНА → МИНСК-ПАССАЖИРСКИЙ

Потяг № 094Ш

Переглянути зворотній напрямок
МИНСК-ПАССАЖИРСКИЙ ОДЕСА-ГОЛОВНА
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 094Ш

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ОДЕСА-ГОЛОВНА14:54:0014:54:0000:00:000 км
РОЗДІЛЬНА 115:58:0015:56:0000:02:0073 км
ПОДІЛЬСЬК17:39:0017:24:0000:15:00188 км
КОДИМА18:29:0018:27:0000:02:00243 км
ВАПНЯРКА19:25:0019:23:0000:02:00306 км
ЖУРАВЛІВКА19:37:0019:35:0000:02:00314 км
ЖМЕРИНКА20:52:0020:32:0000:20:00387 км
ВІННИЦЯ21:40:0021:36:0000:04:00434 км
КОЗЯТИН-122:33:0022:31:0000:02:00498 км
ФАСТІВ 123:49:0023:47:0000:02:00591 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ01:12:0000:40:0000:32:00655 км
ДАРНИЦЯ01:33:0001:31:0000:02:00669 км
НІЖИН02:51:0002:49:0000:02:00781 км
ЧЕРНІГІВ04:12:0003:52:0000:20:00864 км
ГОРНОСТАЇВКА06:05:0005:30:0000:35:00930 км
ТЕРЮХА*08:04:0007:31:0000:33:00948 км
ГОМЕЛЬ-ПАССАЖИРСКИЙ09:06:0008:43:0000:23:00975 км
ЖЛОБИН10:22:0010:19:0000:03:001061 км
БОБРУЙСК11:26:0011:23:0000:03:001126 км
ОСИПОВИЧИ 112:12:0012:08:0000:04:001168 км
ПУХОВИЧИ12:48:0012:46:0000:02:001212 км
МИНСК-ПАССАЖИРСКИЙ13:44:0013:44:0000:00:001275 км

Маршрут потяга 094Ш

Характеристики потяга 094Ш

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 094Ш відправляється з початкової станції ОДЕСА-ГОЛОВНА о 14:54 і прибуває в кінцеву станцію МИНСК-ПАССАЖИРСКИЙ о 13:44. Повний час потягу в дорозі - 09:46, за який він долає 1275 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 22.