Залізничні квитки на потяг №092Ш ОДЕСА-ГОЛОВНА - КОСТЯНТИНІВКА - PROIZD.UA

Інформація про потяг ОДЕСА-ГОЛОВНА → КОСТЯНТИНІВКА

Потяг № 092Ш

Переглянути зворотній напрямок
КОСТЯНТИНІВКА ОДЕСА-ГОЛОВНА
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 092Ш

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ОДЕСА-ГОЛОВНА13:28:0013:28:0000:00:000 км
ОДЕСА СХІДНА14:02:0014:00:0000:02:0024 км
ВЕСЕЛИНОВЕ16:02:0016:00:0000:02:00148 км
ВОЗНЕСЕНСЬК16:39:0016:36:0000:03:00188 км
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА17:10:0017:08:0000:02:00217 км
ПОМІЧНА18:04:0018:01:0000:03:00273 км
НОВОУКРАЇНКА18:23:0018:21:0000:02:00291 км
ПЛЕТЕНИЙ ТАШЛИК18:45:0018:43:0000:02:00313 км
КРОПИВНИЦЬКИЙ19:28:0019:23:0000:05:00358 км
ЧОРНОЛІСЬКА20:06:0020:04:0000:02:00397 км
ЗНАМ'ЯНКА ПАСАЖИРСЬКА20:50:0020:22:0000:28:00412 км
ОЛЕКСАНДРІЯ21:32:0021:30:0000:02:00457 км
П'ЯТИХАТКИ22:52:0022:50:0000:02:00521 км
ВІЛЬНОГІРСЬК23:15:0023:13:0000:02:00547 км
КАМ’ЯНСЬКЕ-ПАСАЖИРСЬКЕ00:03:0000:01:0000:02:00600 км
ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ00:56:0000:36:0000:20:00636 км
СИНЕЛЬНИКОВЕ 201:42:0001:40:0000:02:00684 км
ПАВЛОГРАД 102:14:0002:12:0000:02:00723 км
ЛОЗОВА03:15:0003:13:0000:02:00788 км
БАРВІНКОВЕ04:05:0004:03:0000:02:00851 км
СЛОВ'ЯНСЬК04:49:0004:42:0000:07:00893 км
КРАМАТОРСЬК05:07:0005:02:0000:05:00907 км
ДРУЖКІВКА05:19:0005:17:0000:02:00918 км
КОСТЯНТИНІВКА05:40:0005:40:0000:00:00937 км

Маршрут потяга 092Ш

Характеристики потяга 092Ш

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 092Ш відправляється з початкової станції ОДЕСА-ГОЛОВНА о 13:28 і прибуває в кінцеву станцію КОСТЯНТИНІВКА о 05:40. Повний час потягу в дорозі - 06:32, за який він долає 937 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 24.