proizd-logo

Інформація про потяг ОДЕСА-ГОЛОВНА → КОСТЯНТИНІВКА

Потяг № 092Ш

Переглянути зворотній напрямок КОСТЯНТИНІВКА ОДЕСА-ГОЛОВНА
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Немає підключення до Інтернету

Розклад руху потяга 092Ш

Станція Відправлення Прибуття Зупинка Відстань
ОДЕСА-ГОЛОВНА 13:46 13:46 00:00 0 км
ВЕСЕЛИНОВЕ 16:13 16:11 00:02 148 км
ВОЗНЕСЕНСЬК 16:50 16:47 00:03 188 км
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА 17:24 17:22 00:02 217 км
ПОМІЧНА 18:15 18:12 00:03 273 км
НОВОУКРАЇНКА 18:36 18:34 00:02 291 км
ПЛЕТЕНИЙ ТАШЛИК 18:57 18:55 00:02 313 км
КРОПИВНИЦЬКИЙ 19:35 19:32 00:03 358 км
ЧОРНОЛІСЬКА 20:10 20:08 00:02 397 км
ЗНАМ'ЯНКА ПАСАЖИРСЬКА 20:49 20:26 00:23 412 км
ОЛЕКСАНДРІЯ 21:30 21:28 00:02 457 км
П'ЯТИХАТКИ 22:52 22:50 00:02 521 км
ВІЛЬНОГІРСЬК 23:15 23:13 00:02 547 км
ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬК 23:43 23:41 00:02 579 км
КАМ’ЯНСЬКЕ-ПАСАЖИРСЬКЕ 00:03 00:01 00:02 600 км
ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ 00:56 00:36 00:20 636 км
СИНЕЛЬНИКОВЕ 2 01:42 01:40 00:02 684 км
ПАВЛОГРАД 1 02:14 02:12 00:02 723 км
ЛОЗОВА 03:13 03:11 00:02 788 км
ДУБОВЕ 03:41 03:39 00:02 818 км
БАРВІНКОВЕ 04:04 04:02 00:02 851 км
СЛОВ'ЯНСЬК 04:41 04:34 00:07 893 км
КРАМАТОРСЬК 05:00 04:58 00:02 907 км
ДРУЖКІВКА 05:13 05:11 00:02 918 км
КОСТЯНТИНІВКА 05:28 05:28 00:00 937 км

Маршрут потяга 092Ш

Характеристики потяга 092Ш

Модель Звичайний
Швидкість Швидкий
Електронний квиток Так
Потяг № 092Ш

Потяг № 092Ш відправляється з початкової станції ОДЕСА-ГОЛОВНА о 13:46 і прибуває в кінцеву станцію КОСТЯНТИНІВКА о 05:28. Повний час потягу в дорозі - 07:58, за який він долає 937 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 25.