proizd-logo

Інформація про потяг ОДЕСА-ГОЛОВНА → КОСТЯНТИНІВКА

Потяг № 092Ш

Переглянути зворотній напрямок КОСТЯНТИНІВКА ОДЕСА-ГОЛОВНА
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Розклад руху потяга 092Ш

Станція Відправлення Прибуття Зупинка Відстань
ОДЕСА-ГОЛОВНА 13:28:00 13:28:00 00:00:00 0 км
ОДЕСА СХІДНА 14:02:00 14:00:00 00:02:00 24 км
ВЕСЕЛИНОВЕ 16:02:00 16:00:00 00:02:00 148 км
ВОЗНЕСЕНСЬК 16:39:00 16:36:00 00:03:00 188 км
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА 17:10:00 17:08:00 00:02:00 217 км
ПОМІЧНА 18:04:00 18:01:00 00:03:00 273 км
НОВОУКРАЇНКА 18:23:00 18:21:00 00:02:00 291 км
ПЛЕТЕНИЙ ТАШЛИК 18:45:00 18:43:00 00:02:00 313 км
КРОПИВНИЦЬКИЙ 19:28:00 19:23:00 00:05:00 358 км
ЧОРНОЛІСЬКА 20:06:00 20:04:00 00:02:00 397 км
ЗНАМ'ЯНКА ПАСАЖИРСЬКА 20:50:00 20:22:00 00:28:00 412 км
ОЛЕКСАНДРІЯ 21:32:00 21:30:00 00:02:00 457 км
П'ЯТИХАТКИ 22:52:00 22:50:00 00:02:00 521 км
ВІЛЬНОГІРСЬК 23:15:00 23:13:00 00:02:00 547 км
КАМ’ЯНСЬКЕ-ПАСАЖИРСЬКЕ 00:03:00 00:01:00 00:02:00 600 км
ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ 00:56:00 00:36:00 00:20:00 636 км
СИНЕЛЬНИКОВЕ 2 01:42:00 01:40:00 00:02:00 684 км
ПАВЛОГРАД 1 02:14:00 02:12:00 00:02:00 723 км
ЛОЗОВА 03:15:00 03:13:00 00:02:00 788 км
БАРВІНКОВЕ 04:05:00 04:03:00 00:02:00 851 км
СЛОВ'ЯНСЬК 04:49:00 04:42:00 00:07:00 893 км
КРАМАТОРСЬК 05:07:00 05:02:00 00:05:00 907 км
ДРУЖКІВКА 05:19:00 05:17:00 00:02:00 918 км
КОСТЯНТИНІВКА 05:40:00 05:40:00 00:00:00 937 км

Маршрут потяга 092Ш

Характеристики потяга 092Ш

Модель Звичайний
Швидкість Швидкий
Електронний квиток Так

Потяг № 092Ш відправляється з початкової станції ОДЕСА-ГОЛОВНА о 13:28 і прибуває в кінцеву станцію КОСТЯНТИНІВКА о 05:40. Повний час потягу в дорозі - 02:48, за який він долає 937 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 24.