Залізничні квитки на потяг №086Ш ЛЬВІВ - НОВООЛЕКСІЇВКА - PROIZD.UA

Інформація про потяг ЛЬВІВ → НОВООЛЕКСІЇВКА

Потяг № 086Ш

Переглянути зворотній напрямок
НОВООЛЕКСІЇВКА ЛЬВІВ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 086Ш

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ЛЬВІВ11:07:0011:07:0000:00:000 км
ПІДЗАМЧЕ11:20:0011:18:0000:02:007 км
КРАСНЕ11:51:0011:49:0000:02:0051 км
ЗЛОЧІВ12:16:0012:14:0000:02:0077 км
ТЕРНОПІЛЬ13:20:0013:13:0000:07:00141 км
ПІДВОЛОЧИСЬК14:15:0014:11:0000:04:00192 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ15:25:0015:20:0000:05:00260 км
ЖМЕРИНКА17:11:0016:51:0000:20:00359 км
ВІННИЦЯ18:01:0017:55:0000:06:00406 км
КОЗЯТИН-118:57:0018:55:0000:02:00470 км
БІЛА ЦЕРКВА20:39:0020:37:0000:02:00594 км
МИРОНІВКА21:36:0021:34:0000:02:00663 км
КОРСУНЬ22:06:0022:04:0000:02:00700 км
ЦВІТКОВЕ22:40:0022:38:0000:02:00739 км
ІМ.Т.ШЕВЧЕНКА23:46:0023:12:0000:34:00772 км
ФУНДУКЛІЇВКА00:19:0000:17:0000:02:00811 км
ЗНАМ'ЯНКА ПАСАЖИРСЬКА01:05:0001:02:0000:03:00864 км
ОЛЕКСАНДРІЯ01:43:0001:41:0000:02:00909 км
П'ЯТИХАТКИ03:13:0003:00:0000:13:00973 км
ВЕРХІВЦЕВЕ03:47:0003:45:0000:02:001017 км
КАМ’ЯНСЬКЕ-ПАСАЖИРСЬКЕ04:15:0004:13:0000:02:001052 км
ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ05:15:0004:50:0000:25:001088 км
СИНЕЛЬНИКОВЕ-106:15:0006:13:0000:02:001139 км
ЗАПОРІЖЖЯ 107:20:0007:14:0000:06:001214 км
МЕЛІТОПОЛЬ09:29:0009:07:0000:22:001326 км
АКИМІВКА09:55:0009:53:0000:02:001353 км
ПАРТИЗАНИ10:36:0010:34:0000:02:001404 км
НОВООЛЕКСІЇВКА10:50:0010:50:0000:00:001417 км

Маршрут потяга 086Ш

Характеристики потяга 086Ш

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 086Ш відправляється з початкової станції ЛЬВІВ о 11:07 і прибуває в кінцеву станцію НОВООЛЕКСІЇВКА о 10:50. Повний час потягу в дорозі - 13:13, за який він долає 1417 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 28.