Залізничні квитки на потяг №081Л УЖГОРОД - КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - PROIZD.UA

Інформація про потяг УЖГОРОД → КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ

Потяг № 081Л

Переглянути зворотній напрямок
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ УЖГОРОД
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 081Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
УЖГОРОД16:00:0016:00:0000:00:000 км
ЧОП17:00:0016:25:0000:35:0022 км
БАТЬОВО17:23:0017:21:0000:02:0038 км
МУКАЧЕВЕ18:02:0017:56:0000:06:0063 км
КАРПАТИ18:23:0018:21:0000:02:0080 км
СВАЛЯВА18:34:0018:31:0000:03:0090 км
ВОЛОВЕЦЬ19:15:0019:06:0000:09:00118 км
ЛАВОЧНЕ19:57:0019:48:0000:09:00141 км
СЛАВСЬКЕ20:13:0020:10:0000:03:00149 км
СКОЛЕ20:43:0020:41:0000:02:00175 км
СТРИЙ21:16:0021:14:0000:02:00213 км
ЛЬВІВ22:46:0022:20:0000:26:00288 км
ТЕРНОПІЛЬ00:42:0000:38:0000:04:00429 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ02:30:0002:27:0000:03:00548 км
ВІННИЦЯ04:22:0004:18:0000:04:00694 км
КОЗЯТИН-105:16:0005:14:0000:02:00758 км
ФАСТІВ 106:22:0006:21:0000:01:00851 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ07:26:0007:26:0000:00:00915 км

Маршрут потяга 081Л

Характеристики потяга 081Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 081Л відправляється з початкової станції УЖГОРОД о 16:00 і прибуває в кінцеву станцію КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 07:26. Повний час потягу в дорозі - 01:52, за який він долає 915 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 18.