Залізничні квитки на потяг №081К КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - УЖГОРОД - PROIZD.UA

Інформація про потяг КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ → УЖГОРОД

Потяг № 081К

Переглянути зворотній напрямок
УЖГОРОД КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 081К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ21:02:0021:02:0000:00:000 км
ФАСТІВ 121:56:0021:54:0000:02:0064 км
КОЗЯТИН-123:17:0023:10:0000:07:00157 км
ВІННИЦЯ00:15:0000:10:0000:05:00221 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ02:15:0002:10:0000:05:00367 км
ТЕРНОПІЛЬ04:12:0004:01:0000:11:00486 км
ЛЬВІВ06:46:0006:20:0000:26:00627 км
СТРИЙ07:54:0007:52:0000:02:00702 км
СКОЛЕ08:27:0008:24:0000:03:00740 км
СЛАВСЬКЕ09:00:0008:57:0000:03:00766 км
ЛАВОЧНЕ09:23:0009:15:0000:08:00774 км
ВОЛОВЕЦЬ10:07:0009:59:0000:08:00797 км
СВАЛЯВА10:41:0010:38:0000:03:00825 км
КАРПАТИ10:52:0010:51:0000:01:00835 км
МУКАЧЕВЕ11:14:0011:07:0000:07:00852 км
БАТЬОВО11:46:0011:44:0000:02:00877 км
ЧОП12:36:0012:12:0000:24:00893 км
УЖГОРОД13:03:0013:03:0000:00:00915 км

Маршрут потяга 081К

Характеристики потяга 081К

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 081К відправляється з початкової станції КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 21:02 і прибуває в кінцеву станцію УЖГОРОД о 13:03. Повний час потягу в дорозі - 16:01, за який він долає 915 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 18.