Залізничні квитки на потяг №077Л КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - КОВЕЛЬ - PROIZD.UA

Інформація про потяг КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ → КОВЕЛЬ

Потяг № 077Л

Переглянути зворотній напрямок
КОВЕЛЬ КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 077Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ04:48:0004:48:0000:00:000 км
КОРОСТЕНЬ06:54:0006:52:0000:02:00156 км
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ 108:20:0008:05:0000:15:00244 км
ШЕПЕТІВКА09:36:0009:34:0000:02:00307 км
СЛАВУТА 110:00:0009:58:0000:02:00327 км
КРИВИН10:15:0010:13:0000:02:00342 км
ОСТРОГ10:34:0010:32:0000:02:00359 км
ЗДОЛБУНІВ10:59:0010:56:0000:03:00380 км
РІВНЕ11:19:0011:13:0000:06:00392 км
КІВЕРЦІ12:12:0012:10:0000:02:00457 км
ЛУЦЬК12:51:0012:28:0000:23:00470 км
КІВЕРЦІ13:30:0013:08:0000:22:00483 км
РОЖИЩЕ13:49:0013:47:0000:02:00501 км
КОВЕЛЬ14:55:0014:55:0000:00:00554 км

Маршрут потяга 077Л

Характеристики потяга 077Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 077Л відправляється з початкової станції КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 04:48 і прибуває в кінцеву станцію КОВЕЛЬ о 14:55. Повний час потягу в дорозі - 10:07:00, за який він долає 554 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 14.