proizd-logo

Інформація про потяг КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ → КРИВИЙ РІГ-ГОЛОВНИЙ

Потяг № 075К

Переглянути зворотній напрямок КРИВИЙ РІГ-ГОЛОВНИЙ КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Розклад руху потяга 075К

Станція Відправлення Прибуття Зупинка Відстань
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ 19:55 19:55 00:00 0 км
МИРОНІВКА 23:25 23:23 00:02 167 км
ГОРОДИЩЕ 00:11 00:09 00:02 227 км
ІМ.Т.ШЕВЧЕНКА 00:54 00:49 00:05 276 км
ЗНАМ'ЯНКА ПАСАЖИРСЬКА 02:09 02:04 00:05 368 км
КОРИСТІВКА 02:43 02:41 00:02 403 км
ОЛЕКСАНДРІЯ 02:56 02:54 00:02 413 км
РОКУВАТА 05:26 05:21 00:05 528 км
КРИВИЙ РІГ-ГОЛОВНИЙ 06:05 06:05 00:00 550 км

Маршрут потяга 075К

Характеристики потяга 075К

Модель Звичайний
Швидкість Швидкий
Електронний квиток Ні
Потяг № 075К

Потяг № 075К відправляється з початкової станції КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 19:55 і прибуває в кінцеву станцію КРИВИЙ РІГ-ГОЛОВНИЙ о 06:05. Повний час потягу в дорозі - 06:59, за який він долає 550 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 9.