Залізничні квитки на потяг №074Л ЛЬВІВ - МОСКВА КИЕВСКАЯ - PROIZD.UA

Інформація про потяг ЛЬВІВ → МОСКВА КИЕВСКАЯ

Потяг № 074Л

Переглянути зворотній напрямок
МОСКВА КИЕВСКАЯ ЛЬВІВ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 074Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ЛЬВІВ10:01:0010:01:0000:00:000 км
КРАСНЕ10:42:0010:40:0000:02:0051 км
ЗЛОЧІВ11:04:0011:02:0000:02:0077 км
ТЕРНОПІЛЬ12:01:0011:56:0000:05:00141 км
ПІДВОЛОЧИСЬК12:51:0012:49:0000:02:00192 км
ВОЛОЧИСЬК13:01:0012:59:0000:02:00198 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ13:56:0013:51:0000:05:00260 км
ДЕРАЖНЯ14:25:0014:23:0000:02:00296 км
ВІННИЦЯ15:50:0015:45:0000:05:00406 км
КОЗЯТИН-116:43:0016:41:0000:02:00470 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ19:47:0018:48:0000:59:00627 км
НІЖИН21:19:0021:17:0000:02:00753 км
БАХМАЧ-ПАСАЖИРСЬКИЙ22:12:0022:10:0000:02:00823 км
КОНОТОП22:49:0022:34:0000:15:00848 км
КРОЛЕВЕЦЬ23:28:0023:26:0000:02:00891 км
ТЕРЕЩЕНСЬКА23:50:0023:48:0000:02:00917 км
ХУТІР-МИХАЙЛІВСЬКИЙ01:05:0000:25:0000:40:00963 км
СУЗЕМКА03:41:0002:42:0000:59:00995 км
БРЯНСК-ЛЬГОВСКИЙ04:58:0004:53:0000:05:001104 км
МОСКВА КИЕВСКАЯ10:41:0010:41:0000:00:001483 км

Маршрут потяга 074Л

Характеристики потяга 074Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 074Л відправляється з початкової станції ЛЬВІВ о 10:01 і прибуває в кінцеву станцію МОСКВА КИЕВСКАЯ о 10:41. Повний час потягу в дорозі - 01:49, за який він долає 1483 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 20.