Залізничні квитки на потяг №073А МОСКВА КИЕВСКАЯ - КОВЕЛЬ - PROIZD.UA

Інформація про потяг МОСКВА КИЕВСКАЯ → КОВЕЛЬ

Потяг № 073А

Переглянути зворотній напрямок
КОВЕЛЬ МОСКВА КИЕВСКАЯ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 073А

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
МОСКВА КИЕВСКАЯ15:59:0015:59:0000:00:000 км
БРЯНСК ОРЛОВСКИЙ22:09:0021:19:0000:50:00387 км
ХУТІР-МИХАЙЛІВСЬКИЙ00:45:0000:05:0000:40:00536 км
ТЕРЕЩЕНСЬКА01:21:0001:19:0000:02:00582 км
КРОЛЕВЕЦЬ01:42:0001:40:0000:02:00608 км
КОНОТОП02:30:0002:15:0000:15:00651 км
БАХМАЧ-ПАСАЖИРСЬКИЙ02:55:0002:53:0000:02:00676 км
НІЖИН03:48:0003:46:0000:02:00746 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ05:48:0005:13:0000:35:00872 км
КОРОСТЕНЬ08:04:0008:02:0000:02:001028 км
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ 109:45:0009:43:0000:02:001116 км
ШЕПЕТІВКА10:37:0010:35:0000:02:001179 км
СЛАВУТА 111:01:0010:59:0000:02:001199 км
КРИВИН11:16:0011:14:0000:02:001214 км
ОСТРОГ11:35:0011:33:0000:02:001231 км
ЗДОЛБУНІВ12:00:0011:57:0000:03:001252 км
РІВНЕ12:20:0012:14:0000:06:001264 км
КІВЕРЦІ13:13:0013:11:0000:02:001329 км
ЛУЦЬК13:50:0013:27:0000:23:001342 км
КІВЕРЦІ14:29:0014:07:0000:22:001355 км
РОЖИЩЕ14:50:0014:46:0000:04:001373 км
КОВЕЛЬ15:42:0015:42:0000:00:001426 км

Маршрут потяга 073А

Характеристики потяга 073А

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Ні
DIESEL
Потяг № 073А відправляється з початкової станції МОСКВА КИЕВСКАЯ о 15:59 і прибуває в кінцеву станцію КОВЕЛЬ о 15:42. Повний час потягу в дорозі - 13:14, за який він долає 1426 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 22.