Залізничні квитки на потяг №070Л ЛЬВІВ - МАРІУПОЛЬ - PROIZD.UA

Інформація про потяг ЛЬВІВ → МАРІУПОЛЬ

Потяг № 070Л

Переглянути зворотній напрямок
МАРІУПОЛЬ ЛЬВІВ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 070Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ЛЬВІВ01:20:0001:20:0000:00:000 км
ЗЛОЧІВ02:26:0002:24:0000:02:0077 км
ТЕРНОПІЛЬ03:27:0003:22:0000:05:00141 км
ПІДВОЛОЧИСЬК04:19:0004:17:0000:02:00192 км
ВОЛОЧИСЬК04:30:0004:28:0000:02:00198 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ05:31:0005:26:0000:05:00260 км
ДЕРАЖНЯ06:21:0006:19:0000:02:00296 км
ЖМЕРИНКА07:39:0007:19:0000:20:00359 км
ВІННИЦЯ08:26:0008:22:0000:04:00406 км
КАЛИНІВКА 108:47:0008:45:0000:02:00429 км
КОЗЯТИН-109:24:0009:22:0000:02:00470 км
БІЛА ЦЕРКВА11:32:0011:30:0000:02:00594 км
МИРОНІВКА12:30:0012:28:0000:02:00663 км
КОРСУНЬ13:00:0012:58:0000:02:00700 км
ГОРОДИЩЕ13:21:0013:19:0000:02:00723 км
ЦВІТКОВЕ13:39:0013:37:0000:02:00739 км
ІМ.Т.ШЕВЧЕНКА14:26:0014:11:0000:15:00772 км
ФУНДУКЛІЇВКА14:59:0014:57:0000:02:00811 км
ЗНАМ'ЯНКА ПАСАЖИРСЬКА15:47:0015:42:0000:05:00864 км
ОЛЕКСАНДРІЯ16:33:0016:31:0000:02:00909 км
П'ЯТИХАТКИ17:57:0017:55:0000:02:00973 км
ВЕРХІВЦЕВЕ18:30:0018:28:0000:02:001017 км
КАМ’ЯНСЬКЕ-ПАСАЖИРСЬКЕ18:59:0018:57:0000:02:001052 км
ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ19:54:0019:34:0000:20:001088 км
ЗАПОРІЖЖЯ 121:55:0021:40:0000:15:001214 км
МОЛОЧАНСЬК00:28:0000:26:0000:02:001335 км
ВЕЛИКИЙ ТОКМАК00:44:0000:42:0000:02:001344 км
ВЕРХНІЙ ТОКМАК 201:42:0001:39:0000:03:001391 км
КАМИШ-ЗОРЯ02:30:0002:25:0000:05:001431 км
РОЗІВКА03:05:0003:03:0000:02:001461 км
ВОЛНОВАХА04:50:0004:29:0000:21:001515 км
МАРІУПОЛЬ06:30:0006:30:0000:00:001589 км

Маршрут потяга 070Л

Характеристики потяга 070Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 070Л відправляється з початкової станції ЛЬВІВ о 01:20 і прибуває в кінцеву станцію МАРІУПОЛЬ о 06:30. Повний час потягу в дорозі - 02:52, за який він долає 1589 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 32.