Залізничні квитки на потяг №067К КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - ВАРШАВА ЗАХОДНЯ - PROIZD.UA

Інформація про потяг КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ → ВАРШАВА ЗАХОДНЯ

Потяг № 067К

Переглянути зворотній напрямок
ВАРШАВА ЗАХОДНЯ КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 067К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ18:30:0018:30:0000:00:000 км
ХЕЛМ06:09:0005:44:0000:25:00610 км
РЕЙОВИЦ06:27:0006:26:0000:01:00683 км
ЛЮБЛИН07:28:0007:10:0000:18:00684 км
ЛУКОВ09:14:0008:49:0000:25:00792 км
СЕДЛЬЦЕ09:33:0009:32:0000:01:00820 км
МРОЗЫ09:55:0009:54:0000:01:00846 км
МИНСК МАЗОВЕЦКИ10:09:0010:08:0000:01:00872 км
ВАРШАВА ВСХОДНЯ10:39:0010:32:0000:07:00912 км
ВАРШАВА ЦЕНТРАЛЬНАЯ10:58:0010:45:0000:13:00913 км
ВАРШАВА ЗАХОДНЯ11:02:0011:02:0000:00:00917 км

Маршрут потяга 067К

Характеристики потяга 067К

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 067К відправляється з початкової станції КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 18:30 і прибуває в кінцеву станцію ВАРШАВА ЗАХОДНЯ о 11:02. Повний час потягу в дорозі - 16:32, за який він долає 917 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 11.