Залізничні квитки на потяг №066Щ КИШИНЭУ - МОСКВА КИЕВСКАЯ - PROIZD.UA

Інформація про потяг КИШИНЭУ → МОСКВА КИЕВСКАЯ

Потяг № 066Щ

Переглянути зворотній напрямок
МОСКВА КИЕВСКАЯ КИШИНЭУ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 066Щ

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КИШИНЭУ23:13:0023:13:0000:00:000 км
БУЛБОАКА00:34:0000:04:0000:30:0038 км
БЕНДЕР 201:33:0001:03:0000:30:0058 км
ТИРАСПОЛ01:58:0001:50:0000:08:0071 км
ЖМЕРИНКА08:25:0008:05:0000:20:00430 км
ВІННИЦЯ09:15:0009:10:0000:05:00477 км
КОЗЯТИН-110:10:0010:08:0000:02:00541 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ12:39:0012:19:0000:20:00698 км
КОНОТОП15:52:0015:32:0000:20:00919 км
СУЗЕМКА20:44:0019:54:0000:50:001066 км
БРЯНСК ОРЛОВСКИЙ22:54:0022:39:0000:15:001183 км
СУХИНИЧИ-ГЛАВНЫЕ01:06:0000:39:0000:27:001309 км
КАЛУГА 202:10:0002:05:0000:05:001388 км
МОСКВА КИЕВСКАЯ05:08:0005:08:0000:00:001570 км

Маршрут потяга 066Щ

Характеристики потяга 066Щ

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 066Щ відправляється з початкової станції КИШИНЭУ о 23:13 і прибуває в кінцеву станцію МОСКВА КИЕВСКАЯ о 05:08. Повний час потягу в дорозі - 31:37, за який він долає 1570 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 14.