Залізничні квитки на потяг №065М МОСКВА КИЕВСКАЯ - КИШИНЭУ - PROIZD.UA

Інформація про потяг МОСКВА КИЕВСКАЯ → КИШИНЭУ

Потяг № 065М

Переглянути зворотній напрямок
КИШИНЭУ МОСКВА КИЕВСКАЯ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 065М

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
МОСКВА КИЕВСКАЯ16:31:0016:31:0000:00:000 км
КАЛУГА 219:16:0019:13:0000:03:00182 км
СУХИНИЧИ-ГЛАВНЫЕ20:46:0020:20:0000:26:00261 км
БРЯНСК ОРЛОВСКИЙ22:29:0022:14:0000:15:00387 км
СУЗЕМКА00:45:0023:55:0023:10:00504 км
КОНОТОП02:27:0002:12:0000:15:00651 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ05:11:0004:56:0000:15:00872 км
КОЗЯТИН-107:05:0007:03:0000:02:001029 км
ВІННИЦЯ08:01:0007:57:0000:04:001093 км
ЖМЕРИНКА09:05:0008:45:0000:20:001140 км
ТИРАСПОЛ15:53:0015:46:0000:07:001499 км
БЕНДЕР 216:44:0016:09:0000:35:001512 км
БУЛБОАКА17:46:0017:12:0000:34:001532 км
КИШИНЭУ18:37:0018:37:0000:00:001570 км

Маршрут потяга 065М

Характеристики потяга 065М

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 065М відправляється з початкової станції МОСКВА КИЕВСКАЯ о 16:31 і прибуває в кінцеву станцію КИШИНЭУ о 18:37. Повний час потягу в дорозі - 20:26, за який він долає 1570 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 14.