Залізничні квитки на потяг №064К КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - ХАРКІВ-ПАС - PROIZD.UA

Інформація про потяг КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ → ХАРКІВ-ПАС

Потяг № 064К

Переглянути зворотній напрямок
ХАРКІВ-ПАС КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 064К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ22:22:0022:22:0000:00:000 км
ДАРНИЦЯ22:44:0022:40:0000:04:0014 км
БОРИСПІЛЬ23:05:0023:03:0000:02:0039 км
ГРЕБІНКА00:27:0000:25:0000:02:00150 км
ЛУБНИ01:05:0001:03:0000:02:00192 км
МИРГОРОД02:02:0002:00:0000:02:00248 км
ПОЛТАВА КИЇВСЬКА03:38:0003:18:0000:20:00335 км
ХАРКІВ-ПАС06:25:0006:25:0000:00:00489 км

Маршрут потяга 064К

Характеристики потяга 064К

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 064К відправляється з початкової станції КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 22:22 і прибуває в кінцеву станцію ХАРКІВ-ПАС о 06:25. Повний час потягу в дорозі - 08:03, за який він долає 489 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 8.