Залізничні квитки на потяг №056К ДЕРАЖНЯ - БРЯНСК ОРЛОВСКИЙ - PROIZD.UA

Інформація про потяг ДЕРАЖНЯ → БРЯНСК ОРЛОВСКИЙ

Потяг № 056К

Переглянути зворотній напрямок
БРЯНСК ОРЛОВСКИЙ ДЕРАЖНЯ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 056К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ДЕРАЖНЯ19:11:0019:09:0000:02:0036 км
ЖМЕРИНКА21:00:0020:11:0000:49:0099 км
ГНІВАНЬ21:28:0021:26:0000:02:00121 км
ВІННИЦЯ21:52:0021:47:0000:05:00146 км
КАЛИНІВКА 122:13:0022:11:0000:02:00169 км
КОЗЯТИН-122:48:0022:46:0000:02:00210 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ00:59:0000:47:0000:12:00367 км
БАХМАЧ-ПАСАЖИРСЬКИЙ03:13:0003:11:0000:02:00563 км
КОНОТОП04:06:0003:36:0000:30:00588 км
СУЗЕМКА06:58:0006:08:0000:50:00735 км
БРЯНСК ОРЛОВСКИЙ08:40:0008:25:0000:15:00852 км

Маршрут потяга 056К

Характеристики потяга 056К

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Ні
DIESEL
Потяг № 056К відправляється з початкової станції ДЕРАЖНЯ о 19:11 і прибуває в кінцеву станцію БРЯНСК ОРЛОВСКИЙ о 08:25. Повний час потягу в дорозі - 02:55, за який він долає 852 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 11.