proizd-logo

Інформація про потяг МОСКВА КИЕВСКАЯ → ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Потяг № 055М

Переглянути зворотній напрямок ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МОСКВА КИЕВСКАЯ
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Розклад руху потяга 055М

Станція Відправлення Прибуття Зупинка Відстань
МОСКВА КИЕВСКАЯ 17:43:00 17:43:00 00:00:00 0 км
БРЯНСК-ЛЬГОВСКИЙ 23:22:00 23:17:00 00:05:00 379 км
СУЗЕМКА 01:42:00 00:52:00 00:50:00 488 км
КОНОТОП 02:57:00 02:27:00 00:30:00 635 км
БАХМАЧ-ПАСАЖИРСЬКИЙ 03:22:00 03:20:00 00:02:00 660 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ 05:48:00 05:38:00 00:10:00 856 км
КОЗЯТИН-1 08:13:00 08:11:00 00:02:00 1013 км
КАЛИНІВКА 1 09:09:00 09:07:00 00:02:00 1054 км
ВІННИЦЯ 09:33:00 09:28:00 00:05:00 1077 км
ГНІВАНЬ 09:56:00 09:54:00 00:02:00 1102 км
ЖМЕРИНКА 10:53:00 10:22:00 00:31:00 1124 км
ДЕРАЖНЯ 11:52:00 11:50:00 00:02:00 1187 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 12:22:00 12:22:00 00:00:00 1223 км

Маршрут потяга 055М

Характеристики потяга 055М

Модель Звичайний
Швидкість Швидкий
Електронний квиток Ні

Потяг № 055М відправляється з початкової станції МОСКВА КИЕВСКАЯ о 17:43 і прибуває в кінцеву станцію ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ о 12:22. Повний час потягу в дорозі - 06:34, за який він долає 1 223 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 13.