proizd-logo

Інформація про потяг МОСКВА КИЕВСКАЯ → ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Потяг № 055М

Переглянути зворотній напрямок ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МОСКВА КИЕВСКАЯ
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Розклад руху потяга 055М

Станція Відправлення Прибуття Зупинка Відстань
МОСКВА КИЕВСКАЯ 17:49 17:49 00:00 0 км
БРЯНСК-ЛЬГОВСКИЙ 23:27 23:22 00:05 387 км
СУЗЕМКА 01:42 00:52 00:50 496 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ 07:10 06:36 00:34 864 км
КОЗЯТИН-1 10:00 09:11 00:49 1021 км
РОБОЧА 10:38 10:36 00:02 1061 км
ХОЛОНІВСЬКА 10:54 10:52 00:02 1073 км
ХМІЛЬНИК 11:21 11:19 00:02 1101 км
АДАМПІЛЬ 11:45 11:43 00:02 1128 км
СТАРОКОСТЯНТИНІВ 2 12:12 12:10 00:02 1158 км
КРАСИЛІВ 12:39 12:37 00:02 1181 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 13:29 13:29 00:00 1222 км

Маршрут потяга 055М

Характеристики потяга 055М

Модель Звичайний
Швидкість Швидкий
Електронний квиток Так
Потяг № 055М

Потяг № 055М відправляється з початкової станції МОСКВА КИЕВСКАЯ о 17:49 і прибуває в кінцеву станцію ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ о 13:29. Повний час потягу в дорозі - 05:00, за який він долає 1 222 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 12.