proizd-logo

Інформація про потяг МОСКВА КИЕВСКАЯ → ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Потяг № 055М

Переглянути зворотній напрямок ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МОСКВА КИЕВСКАЯ
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Немає підключення до Інтернету

Розклад руху потяга 055М

Станція Відправлення Прибуття Зупинка Відстань
МОСКВА КИЕВСКАЯ 17:49 17:49 00:00 0 км
БРЯНСК-ЛЬГОВСКИЙ 23:27 23:22 00:05 387 км
СУЗЕМКА 01:42 00:52 00:50 496 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ 07:10 06:36 00:34 864 км
КОЗЯТИН-1 10:00 09:11 00:49 1021 км
РОБОЧА 10:38 10:36 00:02 1061 км
ХОЛОНІВСЬКА 10:54 10:52 00:02 1073 км
ХМІЛЬНИК 11:21 11:19 00:02 1101 км
АДАМПІЛЬ 11:45 11:43 00:02 1128 км
СТАРОКОСТЯНТИНІВ 2 12:12 12:10 00:02 1158 км
КРАСИЛІВ 12:39 12:37 00:02 1181 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 13:29 13:29 00:00 1222 км

Маршрут потяга 055М

Характеристики потяга 055М

Модель Звичайний
Швидкість Швидкий
Електронний квиток Так
Потяг № 055М

Потяг № 055М відправляється з початкової станції МОСКВА КИЕВСКАЯ о 17:49 і прибуває в кінцеву станцію ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ о 13:29. Повний час потягу в дорозі - 04:09, за який він долає 1 222 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 12.