Залізничні квитки на потяг №055М МОСКВА КИЕВСКАЯ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - PROIZD.UA

Інформація про потяг МОСКВА КИЕВСКАЯ → ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Потяг № 055М

Переглянути зворотній напрямок
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МОСКВА КИЕВСКАЯ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 055М

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
МОСКВА КИЕВСКАЯ17:43:0017:43:0000:00:000 км
БРЯНСК-ЛЬГОВСКИЙ23:22:0023:17:0000:05:00379 км
СУЗЕМКА01:42:0000:52:0000:50:00488 км
КОНОТОП02:57:0002:27:0000:30:00635 км
БАХМАЧ-ПАСАЖИРСЬКИЙ03:22:0003:20:0000:02:00660 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ05:48:0005:38:0000:10:00856 км
КОЗЯТИН-108:13:0008:11:0000:02:001013 км
КАЛИНІВКА 109:09:0009:07:0000:02:001054 км
ВІННИЦЯ09:33:0009:28:0000:05:001077 км
ГНІВАНЬ09:56:0009:54:0000:02:001102 км
ЖМЕРИНКА10:53:0010:22:0000:31:001124 км
ДЕРАЖНЯ11:52:0011:50:0000:02:001187 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ12:22:0012:22:0000:00:001223 км

Маршрут потяга 055М

Характеристики потяга 055М

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Ні
DIESEL
Потяг № 055М відправляється з початкової станції МОСКВА КИЕВСКАЯ о 17:43 і прибуває в кінцеву станцію ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ о 12:22. Повний час потягу в дорозі - 03:40, за який він долає 1223 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 13.