Залізничні квитки на потяг №054К КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - САНКТ-ПЕТЕРБУРГ-ВИТЕБ. - PROIZD.UA

Інформація про потяг КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ → САНКТ-ПЕТЕРБУРГ-ВИТЕБ.

Потяг № 054К

Переглянути зворотній напрямок
САНКТ-ПЕТЕРБУРГ-ВИТЕБ. КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 054К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ12:45:0012:45:0000:00:000 км
НІЖИН15:08:0014:23:0000:45:00126 км
ЧЕРНІГІВ16:37:0016:11:0000:26:00209 км
ТЕРЮХА*19:45:0019:10:0000:35:00293 км
ГОМЕЛЬ-ПАССАЖИРСКИЙ20:39:0020:14:0000:25:00320 км
БУДА-КОШЕЛЕВСКАЯ21:24:0021:22:0000:02:00365 км
ЖЛОБИН22:10:0021:56:0000:14:00406 км
РОГАЧЕВ22:37:0022:36:0000:01:00433 км
БЫХОВ23:14:0023:12:0000:02:00482 км
МОГИЛЕВ 100:39:0023:59:0023:20:00533 км
ШКЛОВ01:15:0001:13:0000:02:00568 км
ОРША-ЦЕНТРАЛЬНАЯ02:13:0001:51:0000:22:00610 км
ВИТЕБСК03:41:0003:26:0000:15:00694 км
НЕВЕЛЬ 205:17:0005:15:0000:02:00797 км
НОВОСОКОЛЬНИКИ06:28:0005:59:0000:29:00841 км
ЛОКНЯ07:32:0007:30:0000:02:00897 км
ДНО09:02:0009:00:0000:02:001017 км
САНКТ-ПЕТЕРБУРГ-ВИТЕБ.12:21:0012:21:0000:00:001262 км

Маршрут потяга 054К

Характеристики потяга 054К

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 054К відправляється з початкової станції КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 12:45 і прибуває в кінцеву станцію САНКТ-ПЕТЕРБУРГ-ВИТЕБ. о 12:21. Повний час потягу в дорозі - 17:14, за який він долає 1262 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 18.