Залізничні квитки на потяг №051Л ЛЬВІВ - ВРОЦЛАВ ГЛАВНЫЙ - PROIZD.UA

Інформація про потяг ЛЬВІВ → ВРОЦЛАВ ГЛАВНЫЙ

Потяг № 051Л

Переглянути зворотній напрямок
ВРОЦЛАВ ГЛАВНЫЙ ЛЬВІВ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 051Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ЛЬВІВ16:49:0016:49:0000:00:000 км
МОСТИСЬКА 219:49:0017:53:0001:56:0078 км
ПШЕМИСЛЬ21:42:0019:51:0001:51:0098 км
ПШЕМЫСЛЬ ЗАСАНИ21:46:0021:45:0000:01:00108 км
ЯРОСЛАВ22:21:0022:20:0000:01:00123 км
ПШЕВОРСК22:32:0022:31:0000:01:00148 км
ЛАНЬКУТ22:46:0022:45:0000:01:00164 км
ЖЕШУВ23:00:0022:57:0000:03:00193 км
ДЕБИЦА23:29:0023:28:0000:01:00243 км
ТАРНОВ23:51:0023:49:0000:02:00293 км
КРАКОВ-ПЛАШУВ02:08:0000:55:0001:13:00339 км
КАТОВИЦЕ04:10:0004:07:0000:03:00421 км
ЗАБЖЕ04:25:0004:24:0000:01:00440 км
ГЛИВИЦЕ04:33:0004:32:0000:01:00449 км
КЕНДЗЕЖИН КОЗЛЕ04:59:0004:58:0000:01:00486 км
ЗДЗЕШОВИЦЕ05:15:0005:14:0000:01:00497 км
ОПОЛЕ05:54:0005:53:0000:01:00529 км
БЖЕГ06:21:0006:19:0000:02:00569 км
ОЛАВА06:32:0006:30:0000:02:00583 км
ВРОЦЛАВ ГЛАВНЫЙ06:50:0006:50:0000:00:00611 км

Маршрут потяга 051Л

Характеристики потяга 051Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 051Л відправляється з початкової станції ЛЬВІВ о 16:49 і прибуває в кінцеву станцію ВРОЦЛАВ ГЛАВНЫЙ о 06:50. Повний час потягу в дорозі - 08:18, за який він долає 611 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 20.