Залізничні квитки на потяг №050Л ТРУСКАВЕЦЬ - КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - PROIZD.UA

Інформація про потяг ТРУСКАВЕЦЬ → КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ

Потяг № 050Л

Переглянути зворотній напрямок
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ ТРУСКАВЕЦЬ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 050Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ТРУСКАВЕЦЬ19:49:0019:49:0000:00:000 км
ДРОГОБИЧ20:16:0020:06:0000:10:0012 км
САМБІР21:29:0021:04:0000:25:0055 км
ЛЬВІВ23:08:0022:46:0000:22:00133 км
ТЕРНОПІЛЬ00:59:0000:55:0000:04:00274 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ02:44:0002:41:0000:03:00393 км
ВІННИЦЯ04:33:0004:29:0000:04:00539 км
КОЗЯТИН-105:24:0005:22:0000:02:00603 км
ФАСТІВ 106:31:0006:29:0000:02:00696 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ07:33:0007:33:0000:00:00760 км

Маршрут потяга 050Л

Характеристики потяга 050Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 050Л відправляється з початкової станції ТРУСКАВЕЦЬ о 19:49 і прибуває в кінцеву станцію КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 07:33. Повний час потягу в дорозі - 02:30, за який він долає 760 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 10.