Залізничні квитки на потяг №049К КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - ТРУСКАВЕЦЬ - PROIZD.UA

Інформація про потяг КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ → ТРУСКАВЕЦЬ

Потяг № 049К

Переглянути зворотній напрямок
ТРУСКАВЕЦЬ КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 049К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ20:12:0020:12:0000:00:000 км
ФАСТІВ 121:09:0021:07:0000:02:0064 км
КОЗЯТИН-122:19:0022:16:0000:03:00157 км
ВІННИЦЯ23:14:0023:11:0000:03:00221 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ01:04:0001:01:0000:03:00367 км
ТЕРНОПІЛЬ02:45:0002:41:0000:04:00486 км
ЛЬВІВ04:55:0004:32:0000:23:00627 км
САМБІР06:40:0006:15:0000:25:00705 км
ДРОГОБИЧ07:40:0007:30:0000:10:00748 км
ТРУСКАВЕЦЬ07:59:0007:59:0000:00:00760 км

Маршрут потяга 049К

Характеристики потяга 049К

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 049К відправляється з початкової станції КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 20:12 і прибуває в кінцеву станцію ТРУСКАВЕЦЬ о 07:59. Повний час потягу в дорозі - 25:47, за який він долає 760 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 10.