Залізничні квитки на потяг №047Ь МОСКВА КИЕВСКАЯ - КИШИНЭУ - PROIZD.UA

Інформація про потяг МОСКВА КИЕВСКАЯ → КИШИНЭУ

Потяг № 047Ь

Переглянути зворотній напрямок
КИШИНЭУ МОСКВА КИЕВСКАЯ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 047Ь

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
МОСКВА КИЕВСКАЯ20:11:0020:11:0000:00:000 км
СУХИНИЧИ-ГЛАВНЫЕ00:09:0023:42:0023:33:00261 км
БРЯНСК ОРЛОВСКИЙ02:24:0001:34:0000:50:00387 км
ХУТІР-МИХАЙЛІВСЬКИЙ03:45:0003:05:0000:40:00536 км
КОНОТОП05:29:0005:10:0000:19:00651 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ08:36:0008:16:0000:20:00872 км
КОЗЯТИН-110:46:0010:44:0000:02:001029 км
ВІННИЦЯ11:43:0011:38:0000:05:001093 км
ЖМЕРИНКА12:49:0012:29:0000:20:001140 км
МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ.15:52:0015:07:0000:45:001254 км
ВЭЛЧИНЕЦ16:44:0016:04:0000:40:001259 км
ОКНИЦА18:02:0017:45:0000:17:001294 км
ДРОКИЯ19:17:0019:15:0000:02:001353 км
БЭЛЦЬ-ОРАШ20:09:0020:06:0000:03:001392 км
ФЭЛЕШТЬ20:58:0020:56:0000:02:001426 км
БЕРЕШТЫ21:48:0021:46:0000:02:001467 км
КЭЛЭРАШЬ23:08:0023:03:0000:05:001527 км
КИШИНЭУ00:01:0000:01:0000:00:001577 км

Маршрут потяга 047Ь

Характеристики потяга 047Ь

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 047Ь відправляється з початкової станції МОСКВА КИЕВСКАЯ о 20:11 і прибуває в кінцеву станцію КИШИНЭУ о 00:01. Повний час потягу в дорозі - 26:04, за який він долає 1577 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 18.