Залізничні квитки на потяг №047Щ КИШИНЭУ - МОСКВА КИЕВСКАЯ - PROIZD.UA

Інформація про потяг КИШИНЭУ → МОСКВА КИЕВСКАЯ

Потяг № 047Щ

Переглянути зворотній напрямок
МОСКВА КИЕВСКАЯ КИШИНЭУ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 047Щ

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КИШИНЭУ10:50:0010:50:0000:00:000 км
БЕРЕШТЫ13:01:0012:59:0000:02:00110 км
ФЭЛЕШТЬ13:59:0013:56:0000:03:00151 км
БЭЛЦЬ-ОРАШ14:51:0014:48:0000:03:00185 км
ДРОКИЯ15:42:0015:39:0000:03:00224 км
ОКНИЦА17:12:0016:55:0000:17:00283 км
ВЭЛЧИНЕЦ18:38:0017:58:0000:40:00318 км
МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ.19:40:0018:50:0000:50:00323 км
ЖМЕРИНКА22:20:0021:59:0000:21:00437 км
ВІННИЦЯ23:11:0023:06:0000:05:00484 км
КОЗЯТИН-100:04:0000:02:0000:02:00548 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ02:16:0002:01:0000:15:00705 км
КОНОТОП05:14:0004:59:0000:15:00926 км
ХУТІР-МИХАЙЛІВСЬКИЙ07:23:0006:43:0000:40:001041 км
СУЗЕМКА09:42:0008:52:0000:50:001073 км
БРЯНСК ОРЛОВСКИЙ11:22:0011:07:0000:15:001190 км
СУХИНИЧИ-ГЛАВНЫЕ13:16:0012:49:0000:27:001316 км
МОСКВА КИЕВСКАЯ16:38:0016:38:0000:00:001577 км

Маршрут потяга 047Щ

Характеристики потяга 047Щ

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 047Щ відправляється з початкової станції КИШИНЭУ о 10:50 і прибуває в кінцеву станцію МОСКВА КИЕВСКАЯ о 16:38. Повний час потягу в дорозі - 17:42, за який він долає 1577 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 18.