Залізничні квитки на потяг №046Д ЛИСИЧАНСЬК - УЖГОРОД - PROIZD.UA

Інформація про потяг ЛИСИЧАНСЬК → УЖГОРОД

Потяг № 046Д

Переглянути зворотній напрямок
УЖГОРОД ЛИСИЧАНСЬК
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 046Д

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ЛИСИЧАНСЬК06:25:0006:25:0000:00:000 км
РУБІЖНЕ06:50:0006:45:0000:05:0013 км
КРЕМІННЕ07:08:0007:06:0000:02:0025 км
КАБАННЕ07:31:0007:29:0000:02:0046 км
СВАТОВЕ07:55:0007:53:0000:02:0067 км
КУЗЕМІВКА08:27:0008:25:0000:02:0089 км
КИСЛІВКА08:46:0008:44:0000:02:00104 км
КУП'ЯНСЬК ВУЗЛОВИЙ09:33:0009:09:0000:24:00125 км
ШЕВЧЕНКОВЕ ПІВДЕННЕ10:16:0010:14:0000:02:00164 км
ЧУГУЇВ10:56:0010:54:0000:02:00206 км
ХАРКІВ-ПАС12:28:0011:55:0000:33:00254 км
ЛЮБОТИН13:10:0013:08:0000:02:00278 км
БОГОДУХІВ14:04:0014:02:0000:02:00331 км
ГУБАРІВКА14:22:0014:20:0000:02:00341 км
КИРИКІВКА14:49:0014:47:0000:02:00369 км
СМОРОДИНЕ15:11:0015:08:0000:03:00390 км
БОРОМЛЯ15:40:0015:38:0000:02:00412 км
СУМИ16:27:0016:17:0000:10:00449 км
БІЛОПІЛЛЯ17:20:0017:18:0000:02:00498 км
ВОРОЖБА17:54:0017:32:0000:22:00503 км
ПУТИВЛЬ18:29:0018:24:0000:05:00531 км
КОНОТОП19:19:0019:14:0000:05:00578 км
БАХМАЧ-ПАСАЖИРСЬКИЙ19:45:0019:43:0000:02:00603 км
НІЖИН20:42:0020:40:0000:02:00673 км
ДАРНИЦЯ22:13:0022:11:0000:02:00785 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ22:51:0022:31:0000:20:00799 км
СВЯТОШИН23:13:0023:11:0000:02:00812 км
МАЛИН00:24:0000:22:0000:02:00904 км
КОРОСТЕНЬ01:02:0001:00:0000:02:00956 км
ЯБЛУНЕЦЬ01:41:0001:39:0000:02:001002 км
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ 102:24:0002:22:0000:02:001044 км
ШЕПЕТІВКА03:17:0003:15:0000:02:001107 км
СЛАВУТА 103:41:0003:39:0000:02:001127 км
КРИВИН03:56:0003:54:0000:02:001142 км
ОСТРОГ04:14:0004:12:0000:02:001159 км
ЗДОЛБУНІВ05:09:0004:36:0000:33:001180 км
ДУБНО05:45:0005:43:0000:02:001223 км
РАДИВИЛІВ06:21:0006:19:0000:02:001272 км
БРОДИ06:46:0006:31:0000:15:001282 км
ЛЬВІВ08:31:0008:05:0000:26:001375 км
СТРИЙ09:39:0009:37:0000:02:001450 км
СЛАВСЬКЕ10:38:0010:35:0000:03:001514 км
ЛАВОЧНЕ11:03:0010:53:0000:10:001522 км
ВОЛОВЕЦЬ11:49:0011:39:0000:10:001545 км
СВАЛЯВА12:23:0012:20:0000:03:001573 км
КАРПАТИ12:36:0012:34:0000:02:001583 км
МУКАЧЕВЕ12:58:0012:52:0000:06:001600 км
БАТЬОВО13:34:0013:31:0000:03:001625 км
УЖГОРОД14:25:0014:25:0000:00:001663 км

Маршрут потяга 046Д

Характеристики потяга 046Д

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 046Д відправляється з початкової станції ЛИСИЧАНСЬК о 06:25 і прибуває в кінцеву станцію УЖГОРОД о 14:25. Повний час потягу в дорозі - 09:14, за який він долає 1663 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 49.