Залізничні квитки на потяг №045Л РАДУЛИН - ЧУГУЇВ - PROIZD.UA

Інформація про потяг РАДУЛИН → ЧУГУЇВ

Потяг № 045Л

Переглянути зворотній напрямок
ЧУГУЇВ РАДУЛИН
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 045Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
РАДУЛИН07:37:0007:35:0000:02:00585 км
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ 108:17:0008:04:0000:13:00616 км
ЯБЛУНЕЦЬ08:49:0008:47:0000:02:00658 км
КОРОСТЕНЬ09:26:0009:24:0000:02:00704 км
СВЯТОШИН11:30:0011:28:0000:02:00848 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ12:06:0011:46:0000:20:00860 км
ДАРНИЦЯ12:27:0012:25:0000:02:00874 км
НІЖИН13:54:0013:52:0000:02:00986 км
БАХМАЧ-ПАСАЖИРСЬКИЙ14:57:0014:55:0000:02:001056 км
КОНОТОП15:24:0015:19:0000:05:001081 км
ПУТИВЛЬ16:09:0016:07:0000:02:001128 км
ВОРОЖБА17:02:0016:40:0000:22:001156 км
БІЛОПІЛЛЯ17:15:0017:13:0000:02:001161 км
СУМИ18:24:0018:02:0000:22:001210 км
БОРОМЛЯ19:10:0019:09:0000:01:001247 км
СМОРОДИНЕ19:35:0019:32:0000:03:001269 км
КИРИКІВКА19:55:0019:53:0000:02:001290 км
БОГОДУХІВ20:37:0020:35:0000:02:001328 км
ЛЮБОТИН21:37:0021:30:0000:07:001381 км
ХАРКІВ-ПАС22:45:0022:07:0000:38:001405 км
ЧУГУЇВ23:44:0023:42:0000:02:001453 км

Маршрут потяга 045Л

Характеристики потяга 045Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 045Л відправляється з початкової станції РАДУЛИН о 07:37 і прибуває в кінцеву станцію ЧУГУЇВ о 23:42. Повний час потягу в дорозі - 10:01, за який він долає 1453 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 21.