Залізничні квитки на потяг №045Л УЖГОРОД - ЛИСИЧАНСЬК - PROIZD.UA

Інформація про потяг УЖГОРОД → ЛИСИЧАНСЬК

Потяг № 045Л

Переглянути зворотній напрямок
ЛИСИЧАНСЬК УЖГОРОД
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 045Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
УЖГОРОД19:50:0019:50:0000:00:000 км
БАТЬОВО20:41:0020:39:0000:02:0038 км
МУКАЧЕВЕ21:20:0021:15:0000:05:0063 км
КАРПАТИ21:42:0021:40:0000:02:0080 км
СВАЛЯВА21:56:0021:53:0000:03:0090 км
ВОЛОВЕЦЬ22:39:0022:29:0000:10:00118 км
ЛАВОЧНЕ23:20:0023:12:0000:08:00141 км
СЛАВСЬКЕ23:35:0023:33:0000:02:00149 км
СТРИЙ00:36:0000:33:0000:03:00213 км
ЛЬВІВ02:00:0001:40:0000:20:00288 км
БРОДИ03:38:0003:36:0000:02:00381 км
РАДИВИЛІВ03:50:0003:48:0000:02:00391 км
ДУБНО04:24:0004:22:0000:02:00440 км
ЗДОЛБУНІВ05:36:0005:02:0000:34:00483 км
ОСТРОГ06:03:0006:01:0000:02:00504 км
КРИВИН06:20:0006:18:0000:02:00521 км
СЛАВУТА 106:36:0006:34:0000:02:00536 км
ШЕПЕТІВКА07:00:0006:58:0000:02:00556 км
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ 108:17:0007:58:0000:19:00619 км
ЯБЛУНЕЦЬ08:49:0008:47:0000:02:00661 км
КОРОСТЕНЬ09:26:0009:24:0000:02:00707 км
СВЯТОШИН11:30:0011:28:0000:02:00851 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ12:06:0011:46:0000:20:00863 км
ДАРНИЦЯ12:27:0012:25:0000:02:00877 км
НІЖИН13:54:0013:52:0000:02:00989 км
БАХМАЧ-ПАСАЖИРСЬКИЙ14:57:0014:55:0000:02:001059 км
КОНОТОП15:24:0015:19:0000:05:001084 км
ПУТИВЛЬ16:09:0016:07:0000:02:001131 км
ВОРОЖБА17:02:0016:40:0000:22:001159 км
БІЛОПІЛЛЯ17:15:0017:13:0000:02:001164 км
СУМИ18:24:0018:02:0000:22:001213 км
БОРОМЛЯ19:10:0019:09:0000:01:001250 км
СМОРОДИНЕ19:35:0019:32:0000:03:001272 км
КИРИКІВКА19:55:0019:53:0000:02:001293 км
БОГОДУХІВ20:37:0020:35:0000:02:001331 км
ЛЮБОТИН21:40:0021:30:0000:10:001384 км
ХАРКІВ-ПАС22:45:0022:10:0000:35:001408 км
ЧУГУЇВ23:44:0023:42:0000:02:001456 км
ШЕВЧЕНКОВЕ ПІВДЕННЕ00:21:0000:19:0000:02:001498 км
КУП'ЯНСЬК ВУЗЛОВИЙ01:30:0001:07:0000:23:001537 км
СВАТОВЕ02:47:0002:45:0000:02:001595 км
КАБАННЕ03:12:0003:10:0000:02:001616 км
КРЕМІННЕ03:34:0003:32:0000:02:001637 км
РУБІЖНЕ03:55:0003:50:0000:05:001649 км
ЛИСИЧАНСЬК04:15:0004:15:0000:00:001662 км

Маршрут потяга 045Л

Характеристики потяга 045Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 045Л відправляється з початкової станції УЖГОРОД о 19:50 і прибуває в кінцеву станцію ЛИСИЧАНСЬК о 04:15. Повний час потягу в дорозі - 10:04, за який він долає 1662 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 45.