Залізничні квитки на потяг №043Л ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - PROIZD.UA

Інформація про потяг ІВАНО-ФРАНКІВСЬК → КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ

Потяг № 043Л

Переглянути зворотній напрямок
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 043Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК21:50:0021:50:0000:00:000 км
ГАЛИЧ22:40:0022:37:0000:03:0029 км
БУРШТИН22:55:0022:53:0000:02:0040 км
ХОДОРІВ23:36:0023:34:0000:02:0077 км
ЛЬВІВ01:01:0000:41:0000:20:00141 км
БРОДИ02:11:0002:09:0000:02:00234 км
КРИВИН03:53:0003:51:0000:02:00371 км
СЛАВУТА 104:08:0004:06:0000:02:00386 км
ШЕПЕТІВКА04:32:0004:30:0000:02:00406 км
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ 105:22:0005:20:0000:02:00469 км
КОРОСТЕНЬ06:37:0006:35:0000:02:00557 км
СВЯТОШИН08:30:0008:28:0000:02:00701 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ08:46:0008:46:0000:00:00713 км

Маршрут потяга 043Л

Характеристики потяга 043Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 043Л відправляється з початкової станції ІВАНО-ФРАНКІВСЬК о 21:50 і прибуває в кінцеву станцію КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 08:46. Повний час потягу в дорозі - 06:01, за який він долає 713 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 13.