Залізничні квитки на потяг №043К КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - PROIZD.UA

Інформація про потяг КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ → ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Потяг № 043К

Переглянути зворотній напрямок
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 043К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ18:50:0018:50:0000:00:000 км
СВЯТОШИН19:12:0019:10:0000:02:0012 км
КОРОСТЕНЬ20:58:0020:56:0000:02:00156 км
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ 122:21:0022:19:0000:02:00244 км
ШЕПЕТІВКА23:21:0023:19:0000:02:00307 км
КРИВИН23:54:0023:52:0000:02:00342 км
БРОДИ01:34:0001:32:0000:02:00479 км
ЛЬВІВ03:11:0002:46:0000:25:00572 км
ХОДОРІВ04:21:0004:19:0000:02:00636 км
БУРШТИН04:58:0004:56:0000:02:00673 км
ГАЛИЧ05:12:0005:10:0000:02:00684 км
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК05:43:0005:43:0000:00:00713 км

Маршрут потяга 043К

Характеристики потяга 043К

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 043К відправляється з початкової станції КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 18:50 і прибуває в кінцеву станцію ІВАНО-ФРАНКІВСЬК о 05:43. Повний час потягу в дорозі - 10:53, за який він долає 713 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 12.