Залізничні квитки на потяг №042Л ТРУСКАВЕЦЬ - ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ - PROIZD.UA

Інформація про потяг ТРУСКАВЕЦЬ → ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ

Потяг № 042Л

Переглянути зворотній напрямок
ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ ТРУСКАВЕЦЬ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 042Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ТРУСКАВЕЦЬ12:43:0012:43:0000:00:000 км
ДРОГОБИЧ13:29:0013:03:0000:26:0012 км
ЛЬВІВ15:22:0014:57:0000:25:00112 км
ПІДЗАМЧЕ15:35:0015:33:0000:02:00119 км
КРАСНЕ16:09:0016:07:0000:02:00163 км
ЗЛОЧІВ16:33:0016:31:0000:02:00189 км
ТЕРНОПІЛЬ17:47:0017:29:0000:18:00253 км
ПІДВОЛОЧИСЬК18:40:0018:38:0000:02:00304 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ19:48:0019:43:0000:05:00372 км
ЖМЕРИНКА21:36:0021:13:0000:23:00471 км
ВІННИЦЯ22:29:0022:20:0000:09:00518 км
КОЗЯТИН-123:25:0023:23:0000:02:00582 км
БІЛА ЦЕРКВА01:07:0001:05:0000:02:00706 км
МИРОНІВКА02:03:0002:01:0000:02:00775 км
КОРСУНЬ02:33:0002:31:0000:02:00812 км
ГОРОДИЩЕ02:54:0002:52:0000:02:00835 км
ІМ.Т.ШЕВЧЕНКА03:49:0003:34:0000:15:00884 км
КАМ'ЯНКА04:11:0004:09:0000:02:00908 км
ФУНДУКЛІЇВКА04:27:0004:25:0000:02:00923 км
ЗНАМ'ЯНКА ПАСАЖИРСЬКА05:15:0005:10:0000:05:00976 км
ОЛЕКСАНДРІЯ05:53:0005:51:0000:02:001021 км
П'ЯТИХАТКИ07:29:0007:13:0000:16:001085 км
ВІЛЬНОГІРСЬК07:52:0007:50:0000:02:001111 км
ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬК08:22:0008:20:0000:02:001143 км
КАМ’ЯНСЬКЕ-ПАСАЖИРСЬКЕ08:42:0008:40:0000:02:001164 км
ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ09:17:0009:17:0000:00:001200 км

Маршрут потяга 042Л

Характеристики потяга 042Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 042Л відправляється з початкової станції ТРУСКАВЕЦЬ о 12:43 і прибуває в кінцеву станцію ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ о 09:17. Повний час потягу в дорозі - 20:34, за який він долає 1200 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 26.