Залізничні квитки на потяг №041П ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ - ТРУСКАВЕЦЬ - PROIZD.UA

Інформація про потяг ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ → ТРУСКАВЕЦЬ

Потяг № 041П

Переглянути зворотній напрямок
ТРУСКАВЕЦЬ ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 041П

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ14:25:0014:25:0000:00:000 км
КАМ’ЯНСЬКЕ-ПАСАЖИРСЬКЕ14:59:0014:57:0000:02:0036 км
ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬК15:19:0015:17:0000:02:0057 км
ВІЛЬНОГІРСЬК15:47:0015:45:0000:02:0089 км
П'ЯТИХАТКИ16:22:0016:12:0000:10:00115 км
ОЛЕКСАНДРІЯ17:39:0017:37:0000:02:00179 км
ЗНАМ'ЯНКА ПАСАЖИРСЬКА18:22:0018:17:0000:05:00224 км
ФУНДУКЛІЇВКА19:09:0019:07:0000:02:00277 км
КАМ'ЯНКА19:26:0019:24:0000:02:00292 км
ІМ.Т.ШЕВЧЕНКА20:01:0019:46:0000:15:00316 км
ГОРОДИЩЕ20:46:0020:44:0000:02:00365 км
КОРСУНЬ21:07:0021:05:0000:02:00388 км
МИРОНІВКА21:39:0021:37:0000:02:00425 км
БІЛА ЦЕРКВА22:33:0022:31:0000:02:00494 км
КОЗЯТИН-100:35:0000:18:0000:17:00618 км
ВІННИЦЯ01:38:0001:33:0000:05:00682 км
ЖМЕРИНКА02:45:0002:23:0000:22:00729 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ04:31:0004:12:0000:19:00828 км
ПІДВОЛОЧИСЬК05:38:0005:36:0000:02:00896 км
ТЕРНОПІЛЬ06:30:0006:25:0000:05:00947 км
ЗЛОЧІВ07:27:0007:25:0000:02:001011 км
КРАСНЕ07:53:0007:51:0000:02:001037 км
ПІДЗАМЧЕ08:26:0008:24:0000:02:001081 км
ЛЬВІВ08:59:0008:36:0000:23:001088 км
ДРОГОБИЧ10:53:0010:30:0000:23:001188 км
ТРУСКАВЕЦЬ11:12:0011:12:0000:00:001200 км

Маршрут потяга 041П

Характеристики потяга 041П

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 041П відправляється з початкової станції ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ о 14:25 і прибуває в кінцеву станцію ТРУСКАВЕЦЬ о 11:12. Повний час потягу в дорозі - 30:58, за який він долає 1200 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 26.