Залізничні квитки на потяг №036Ш ОДЕСА-ГОЛОВНА - ПШЕМИСЛЬ - PROIZD.UA

Інформація про потяг ОДЕСА-ГОЛОВНА → ПШЕМИСЛЬ

Потяг № 036Ш

Переглянути зворотній напрямок
ПШЕМИСЛЬ ОДЕСА-ГОЛОВНА
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 036Ш

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ОДЕСА-ГОЛОВНА18:26:0018:26:0000:00:000 км
РОЗДІЛЬНА 119:31:0019:29:0000:02:0073 км
ПОДІЛЬСЬК21:18:0021:03:0000:15:00188 км
РУДНИЦЯ22:33:0022:31:0000:02:00268 км
ВАПНЯРКА23:16:0023:14:0000:02:00306 км
РАХНИ23:54:0023:52:0000:02:00346 км
ЖМЕРИНКА00:53:0000:30:0000:23:00387 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ02:26:0002:21:0000:05:00486 км
ВОЛОЧИСЬК03:22:0003:20:0000:02:00548 км
ПІДВОЛОЧИСЬК03:32:0003:30:0000:02:00554 км
ТЕРНОПІЛЬ04:22:0004:17:0000:05:00605 км
ЗЛОЧІВ05:23:0005:21:0000:02:00669 км
КРАСНЕ05:50:0005:48:0000:02:00695 км
ЛЬВІВ07:50:0006:33:0001:17:00746 км
ПШЕМИСЛЬ09:45:0009:45:0000:00:00844 км

Маршрут потяга 036Ш

Характеристики потяга 036Ш

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 036Ш відправляється з початкової станції ОДЕСА-ГОЛОВНА о 18:26 і прибуває в кінцеву станцію ПШЕМИСЛЬ о 09:45. Повний час потягу в дорозі - 05:01, за який він долає 844 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 15.