Залізничні квитки на потяг №035Ш ПШЕМИСЛЬ - ОДЕСА-ГОЛОВНА - PROIZD.UA

Інформація про потяг ПШЕМИСЛЬ → ОДЕСА-ГОЛОВНА

Потяг № 035Ш

Переглянути зворотній напрямок
ОДЕСА-ГОЛОВНА ПШЕМИСЛЬ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 035Ш

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ПШЕМИСЛЬ18:09:0018:09:0000:00:000 км
ЛЬВІВ23:28:0021:50:0001:38:0098 км
КРАСНЕ00:10:0000:08:0000:02:00149 км
ЗЛОЧІВ00:34:0000:32:0000:02:00175 км
ТЕРНОПІЛЬ01:34:0001:29:0000:05:00239 км
ПІДВОЛОЧИСЬК02:25:0002:23:0000:02:00290 км
ВОЛОЧИСЬК02:36:0002:34:0000:02:00296 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ03:34:0003:29:0000:05:00358 км
ЖМЕРИНКА05:20:0005:00:0000:20:00457 км
РАХНИ06:01:0005:59:0000:02:00498 км
ВАПНЯРКА06:35:0006:33:0000:02:00538 км
РУДНИЦЯ07:06:0007:04:0000:02:00576 км
ПОДІЛЬСЬК08:38:0008:18:0000:20:00656 км
РОЗДІЛЬНА 110:11:0010:09:0000:02:00771 км
ОДЕСА-ГОЛОВНА11:15:0011:15:0000:00:00844 км

Маршрут потяга 035Ш

Характеристики потяга 035Ш

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 035Ш відправляється з початкової станції ПШЕМИСЛЬ о 18:09 і прибуває в кінцеву станцію ОДЕСА-ГОЛОВНА о 11:15. Повний час потягу в дорозі - 02:55, за який він долає 844 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 15.