Залізничні квитки на потяг №031К КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - РИГА-ПАСАЖИЕРУ - PROIZD.UA

Інформація про потяг КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ → РИГА-ПАСАЖИЕРУ

Потяг № 031К

Переглянути зворотній напрямок
РИГА-ПАСАЖИЕРУ КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 031К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ13:42:0013:42:0000:00:000 км
СЛОВЕЧНО18:37:0018:02:0000:35:00239 км
КАЛИНКОВИЧИ19:43:0019:29:0000:14:00309 км
ЖЛОБИН20:53:0020:49:0000:04:00410 км
МИНСК-ПАССАЖИРСКИЙ00:02:0023:35:0023:33:00624 км
МОЛОДЕЧНО01:07:0001:05:0000:02:00701 км
СМОРГОНЬ01:38:0001:36:0000:02:00738 км
ГУДОГАЙ *02:46:0002:06:0000:40:00772 км
КЯНА03:55:0003:05:0000:50:00788 км
ВИЛЬНЮС04:30:0004:25:0000:05:00817 км
ШЯУЛЯЙ06:51:0006:48:0000:03:001029 км
ЕЛГАВА08:30:0008:07:0000:23:001122 км
РИГА-ПАСАЖИЕРУ09:06:0009:06:0000:00:001165 км

Маршрут потяга 031К

Характеристики потяга 031К

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Ні
DIESEL
Потяг № 031К відправляється з початкової станції КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 13:42 і прибуває в кінцеву станцію РИГА-ПАСАЖИЕРУ о 09:06. Повний час потягу в дорозі - 33:53, за який він долає 1165 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 13.