proizd-logo

Інформація про потяг КАЛИНИНГРАД ПАСС ЮЖНЫЙ → МОСКВА БЕЛОРУССКАЯ

Потяг № 030Т

Переглянути зворотній напрямок МОСКВА БЕЛОРУССКАЯ КАЛИНИНГРАД ПАСС ЮЖНЫЙ
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Немає підключення до Інтернету

Розклад руху потяга 030Т

Станція Відправлення Прибуття Зупинка Відстань
КАЛИНИНГРАД ПАСС ЮЖНЫЙ 13:51 13:51 00:00 0 км
ЧЕРНЯХОВСК 14:58 14:55 00:03 90 км
НЕСТЕРОВ 16:19 15:39 00:40 140 км
КИБАРТАЙ 17:20 16:35 00:45 152 км
ВИЛЬНЮС 20:10 19:35 00:35 342 км
КЯНА 21:27 20:47 00:40 371 км
ГУДОГАЙ * 22:26 21:46 00:40 387 км
МОЛОДЕЧНО 23:21 23:19 00:02 458 км
МИНСК-ПАССАЖИРСКИЙ 00:48 00:26 00:22 535 км
ОРША-ЦЕНТРАЛЬНАЯ 03:18 03:04 00:14 747 км
СМОЛЕНСК ЦЕНТРАЛЬНЫЙ 04:38 04:33 00:05 867 км
ВЯЗЬМА 06:22 06:19 00:03 1043 км
ГАГАРИН 07:06 07:04 00:02 1106 км
МОСКВА БЕЛОРУССКАЯ 09:10 09:10 00:00 1286 км

Маршрут потяга 030Т

Характеристики потяга 030Т

Модель Звичайний
Швидкість Пасажирський
Електронний квиток Ні
Потяг № 030Т

Потяг № 030Т відправляється з початкової станції КАЛИНИНГРАД ПАСС ЮЖНЫЙ о 13:51 і прибуває в кінцеву станцію МОСКВА БЕЛОРУССКАЯ о 09:10. Повний час потягу в дорозі - 05:31, за який він долає 1 286 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 14.