proizd-logo

Інформація про потяг КАЛИНИНГРАД ПАСС ЮЖНЫЙ → МОСКВА БЕЛОРУССКАЯ

Потяг № 030Т

Переглянути зворотній напрямок МОСКВА БЕЛОРУССКАЯ КАЛИНИНГРАД ПАСС ЮЖНЫЙ
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Розклад руху потяга 030Т

Станція Відправлення Прибуття Зупинка Відстань
КАЛИНИНГРАД ПАСС ЮЖНЫЙ 13:51 13:51 00:00 0 км
ЧЕРНЯХОВСК 14:58 14:55 00:03 90 км
НЕСТЕРОВ 16:19 15:39 00:40 140 км
КИБАРТАЙ 17:20 16:35 00:45 152 км
ВИЛЬНЮС 20:10 19:35 00:35 342 км
КЯНА 21:27 20:47 00:40 371 км
ГУДОГАЙ * 22:26 21:46 00:40 387 км
МОЛОДЕЧНО 23:21 23:19 00:02 458 км
МИНСК-ПАССАЖИРСКИЙ 00:48 00:26 00:22 535 км
ОРША-ЦЕНТРАЛЬНАЯ 03:18 03:04 00:14 747 км
СМОЛЕНСК ЦЕНТРАЛЬНЫЙ 04:38 04:33 00:05 867 км
ВЯЗЬМА 06:22 06:19 00:03 1043 км
ГАГАРИН 07:06 07:04 00:02 1106 км
МОСКВА БЕЛОРУССКАЯ 09:10 09:10 00:00 1286 км

Маршрут потяга 030Т

Характеристики потяга 030Т

Модель Звичайний
Швидкість Пасажирський
Електронний квиток Ні
Потяг № 030Т

Потяг № 030Т відправляється з початкової станції КАЛИНИНГРАД ПАСС ЮЖНЫЙ о 13:51 і прибуває в кінцеву станцію МОСКВА БЕЛОРУССКАЯ о 09:10. Повний час потягу в дорозі - 10:09, за який він долає 1 286 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 14.