Залізничні квитки на потяг №026Ш ОДЕСА-ГОЛОВНА - ЯРЕМЧЕ - PROIZD.UA

Інформація про потяг ОДЕСА-ГОЛОВНА → ЯРЕМЧЕ

Потяг № 026Ш

Переглянути зворотній напрямок
ЯРЕМЧЕ ОДЕСА-ГОЛОВНА
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 026Ш

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ОДЕСА-ГОЛОВНА18:26:0018:26:0000:00:000 км
РОЗДІЛЬНА 119:31:0019:29:0000:02:0073 км
ПОДІЛЬСЬК21:18:0021:03:0000:15:00188 км
РУДНИЦЯ22:33:0022:31:0000:02:00268 км
ВАПНЯРКА23:16:0023:14:0000:02:00306 км
РАХНИ23:54:0023:52:0000:02:00346 км
ЖМЕРИНКА00:53:0000:30:0000:23:00387 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ02:26:0002:21:0000:05:00486 км
ВОЛОЧИСЬК03:22:0003:20:0000:02:00548 км
ПІДВОЛОЧИСЬК03:32:0003:30:0000:02:00554 км
ТЕРНОПІЛЬ04:22:0004:17:0000:05:00605 км
ЗЛОЧІВ05:23:0005:21:0000:02:00669 км
КРАСНЕ05:50:0005:48:0000:02:00695 км
ЛЬВІВ07:07:0006:33:0000:34:00746 км
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК10:01:0009:41:0000:20:00887 км
ЯРЕМЧЕ11:36:0011:36:0000:00:00949 км

Маршрут потяга 026Ш

Характеристики потяга 026Ш

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 026Ш відправляється з початкової станції ОДЕСА-ГОЛОВНА о 18:26 і прибуває в кінцеву станцію ЯРЕМЧЕ о 11:36. Повний час потягу в дорозі - 25:35, за який він долає 949 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 16.